kolor

Więcej o:

kolor

Wypowiedzi na forum o:

kolor

 • Ubtania - jak odświeżyć kolor, wygląd

  Robiłam dziś porządek w szafie. Mam masę ubrań której nadają jak najbardziej się do chodzenia w nich. Tylko kolor sprawny, na spodniach czy bluzkach mam takie zagięcia odbarwione. Głównie na spodniach czarnych. Można coś z tym zrobić? Szkoda mi wyrzucać ubrania ale z drugiej strony te sprane kolory,

 • Jaki kolor tu pasuje?

  Meble jasny brąz z ciemnym brązem. Kolor ścian morski jasny i ciemny podchodzi pod niebieski . Narożnik granatowy. Zasłony białe z czerwonym. Na fotelu czerwone poduszki. A jaki kolor dywanu? PS. Uwielbiam kolory. Na zdjęciu jedna z moich scian

 • Wnętrzarsko - kolor fugi

  Jaki kolor fugi byście dobrały do tych płytek? Testowałam Pergamon i jest za jasna. Mam dylemat czy iść w jasne szarości czy w beże. Jak do tej pory świetnie dobieralam kolory do wszystkiego, tak ta fuga mnie pokonała?

 • Obietnice do wyboru, do koloru

  Obietnice do wyboru, do koloru. Tak czytom, czytom i dochodzę do wnioski, że najbardziej przemawia do mie obietnica PiS. "Zachowanie węgla" to jest to o czym marzy każda patriotyczna rodzina:)

 • Smecta a kolor stilca

  Witam, mam takie pytanie. Czy smecta zmienia kolor stilca ? Syn miał biegunkę i ból brzucha podawałam mu smecta przez cały dzień (wg. Informacji na ulotce) Wieczorem syn zrobił kupę o stałej konsystencji ale o jasnym kolorze czy to może być przez smecte?

 • Ślub, wesele - jakie kolory sukienek

  preferujecie? Jednokolorowe, wielikolorowe? Jeśli jednokolorowe to czy kolor stonowany czy może wyrazisty? Co w modzie 2023?

 • Kobalt - jaki kolor do niego?

  No w końcu się złamałam i kupiłam sukienkę w tym kolorze - podobno jest kolorem ostatnich sezonów, wiec postanowiłam dać mu szansę. Mam taką urodę (brunetka, ciepły kolor cery, jasne oczy)., że mocne kolory, zimne i ciepłe, do niej pasują, więc o sam kobalt się nie martwię. Ale co do tego kobaltu?

 • Jaki kolor tynku?

  Będziemy zmieniać elewację. Kombinuję, jak by tu zrobić, żeby było fajnie i oryginalnie. Myślałam o dodaniu drewnianych elementów, może kamieni. Zastanawiam się też nad kolorem tynku, marzy mi się zielony, jak myślicie?

 • Co oznacza kolor kwiatów?

  Co oznacza kolor kwiatów? Rozszyfrowując znaczenie poszczególnych gatunków kwiatów, należy wziąć pod uwagę ich kolor, który determinuje symbolikę między innymi róż, hiacyntów, lilii, goździków i tulipanów. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co

 • Jakie kolory scian?

  Jakie kolory scian sa teraz na czasie? Szary chyba powoli odchodzi do lamusa, co go zastapi?