Przede mną generalny remont kuchni Myślałam o białych meblach i granatowych ścianach, do tego blat i podłoga z jasnego drewna, ale białe mogą się odbarwić i z czasem żółkną, szczególnie brzegi, a poza tym może jednak pójść w inną stronę? Nie odwrotnie, granatowych z białymi ścianami raczej nie chcę
Właśnie przeczytałam o żółtej wstążeczce, którą jutro mają (w senie nie obowiązkowo, dla chętnych) założyć kierowcy. Wyjasnienie skopiowane z Interii Żółta wstążka sygnalizuje Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, którego celem jest docenienie pracy kierowców i zwrócenie uwagi na wyzwania branży
Czy eMatka widzi miesiące w kolorach? Jeśli tak, w jakich? Ja wyobrażam sobie miesiące roku w kształcie wstęgi biegnącej łagodnym łukiem, podzielonej na dwanaście odcinków. Grudzień i styczeń są białe, luty biały z odcieniem żółtego (kremowego), marzec granatowy, kwiecień jasnożółty, maj zielony,
Mam białą kuchnię od 15 lat i jakoś mi nic nie zżółkło. Ikea. Poza butelkową zielenią i szarością inne kolory mi osobiście nie leżą. Miałam kolorowe meble jako dziecko i niestety bardzo szybko się otaczają. Łatwiej przemalować ściany niż zmienić kolor mebli
Serio? Ja nawet trendów nie śledzę.. u mnie miało być nawiązanie do kolorów otoczenia... drzwi widoczne u mnie są od korytarza ( z tą samą podłogą) z którego są drzwi do łazienki (też ta podłoga). Łazienka ma zielone kafle (taki kształt jak w kuchni rękaw nad kuchenka i wyspa) w strefie mokrej i
Mam zielone szafki, bezowa sciane i debowa podloge. Nie wybieralam tak sama, i pewnie bym nie wybrala, ale teraz mi sie bardzo podoba (oprocz szlaczka na scianie). Mieszkamy tak juz ok. 8 lat i kolor mi sie nie znudzil, ale to nie byl nigdy modny kolor, wiec sie nie postarzal.
Moj kolor nie jest oliwkowy, nawiazuje do zieleni za oknem, choc jest mbiej soczysty i taki stepiony jakby.
mikams75 napisała: > wlasnie chcialam napisac w tym watku, ze w kolorze roweru :D Cudny wątek, dzięki! 😂
Z liberałem od Wolności, Równości i Braterstwie to jak ze slepym o kolorach. Trzech kolorach. to nieco odwrotna logika.
wlasnie chcialam napisac w tym watku, ze w kolorze roweru :D