Więcej o:

licytacja

Wypowiedzi na forum o:

licytacja

 • Licytacja - piłka Rakowa

  Wierni Fani Rakowa ?? Taką Licytację znalazłam - Mistrz Polski - Raków Częstochowa ?? przekazał na Licytację piłkę z podpisami piłkarzy. Licytując można pomóc małej Malince. Proszę, roześlijcie wśród znajomych.

 • Licytacja liścia z świętego drzewa jest zakończona

  Licytacja liścia z świętego drzewa jest zakończona sukcesem! ? Choć pomysł wydawał się dość abstrakcyjny, zakończył się sukcesem. Na licytację trafił liść z drzewa, o którym w ostatnich dniach mówiła cała Polska. Chodzi o dąb czerwony z Parczewa, na którym "objawić" miała się twarz Matki Boskiej

 • Kupno mieszkania z licytacji komorniczej

  Czy ktoś wie jak wygląda załatwianie wszystkich formalności po zakupieniu mieszkania z licytacji komorniczej? W lokalu mieszkają 3 osoby: emerytka, jej córka i zięc.

 • Licytacja koszulek Artura Sobiecha

  W związku z prowadzoną zbiórką pieniędzy na pilne operacje, ratujące życie ? 2-letniego Fabianka Pogorzelca z Rudy Śląskiej, zapraszam do Licytacji 2 wyjątkowych, podarowanych od serca, koszulek Artura Sobiecha. Licytacje prowadzone są na FB, w grupie "Licytacje dla Wojownika Fabianka". Proszę ?

 • Licytacja koszulek Artura Sobiecha

  W związku z prowadzoną zbiórką pieniędzy na pilne operacje ratujące życie 2-letniego Fabianka Pogorzelca z Rudy Śląskiej, zapraszam do Licytacji 2 wyjątkowych, przekazanych od serca, koszulek Artura Sobiecha. Licytacje prowadzone są na FB w grupie "Licytacje dla Wojownika Fabianka". Proszę !!!

 • Licytacja koszulki Rakowa Częstochowa ??

  Zapraszam wszystkich do Licytacji koszulki Rakowa Częstochowa podarowanej na Licytację dla 2-letniego Fabianka z Rudy Śląskiej, który walczy o życie. Proszę ?Udostępnijcie link wśród znajomych, przyjaciół. Aby móc licytować koszulkę należy dołączyć do grupy na FB - Licytacje dla Wojownika Fabianka

 • Licytacje, licytacje

  woooohoooo, przy tej dynamice i ja zacznę niebawem śpiewać stary KZSowy psalm "Licytacje, licytacje " :))) -- Viva la Evolution! Przepływ gotówki od głupiego do mądrego. Na pochybel obsikańcowi z borgiem na 150%! Niech żyją tanie metraże!

 • Re: Wyborcza licytacja

  , przy licytacji rozdawniczej pozostałych, spokojnie zdobędzie przynajmniej 15% głosów w wyborach. Po czym zapomni o swoim "programie" i będzie rządzić z PiS. Jednym słowem, zabawa dopiero się zaczyna.

 • Licytacja koszulki Rakowa Częstochowa ??

  Zapraszam na Licytację koszulki Rakowa Częstochowa podarowanej dla 2-letniego Fabianka z Rudy Śląskiej. Fabianek walczy o życie ? Proszę o udostępnianie linku? Aby móc licytować koszulkę należy dołączyć na FB do Grupy Fabianka " Licytacje dla Wojownika Fabianka ". Bardzo na Was liczę ??

 • Etyczna strona licytacji

  Czy branie udziału i kupowanie na licytacjach komorniczych prywatnego dobytku (domy, mieszkania, wyposażenie) uważacie za postępowanie etyczne i czy mieści się ono w Waszym systemie wartości? Nad tym się ostatnio zastanawiam, bo raczej mam skrajny pogląd na te kwestię. Ciekawa jestem, jakie Wy macie