Więcej o:

Malta

Wypowiedzi na forum o:

Malta

 • Nie OT Malta Classic Car Collection

  Jak to na forum auto-moto 90% tematów jest OT, a ja jestem uparty (i zakochany w samochodach :P) Do sedna i na "gorąco" - dosłownie. Wróciłem właśnie z Malty. Można się rozwodzić o samej wyspie ale w zasadzie nie po to tam poleciałem.Otóż chciałem zobaczyć muzeum klasycznych aut, prywatna kolekcja,

 • MALTA WYCIECZKA OBJAZDOWA

  Witam, szukam kolegi na wycieczkę objazdową na Maltę, termin w przedziale 15.07-31.08. Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo-miasto.

 • Malta!

  Kto był na Malcie? Janie? Sowo? Oglądam 1-szy odcinek 'Restaurants on the edge' czy jakoś tak ( taki show Netflixa o tym, jak podupadłej restauracji pomóc) i pierwszy odcinek jest na Malcie. Co to za piękna wyspa, jakie wspaniałe budynki, brzeg morza z lotu ptaka - te lagunki z plażami- zachwyca. W

 • Malta, kurs j3zykowy- prośba o doradztwo

  Cześć. Znajomy chciałby spędzić czas z dziećmi na Malcie, jednocześnie biorąc udział w kursie językowym. Synowie 15 i 13 lat. Czy istnieje możliwość wykupienia kursu dla każdego z nich , włączając ojca, z osobnym mieszkaniem/ apartamentem/hotelem? Tak, żeby nie mieszkać u rodzin, na kampusie, tylko

 • Re: Malta!

  Moglibyśmy robić sobie ekscentryczne herbatki na Malcie. Albo w jakimś innym kurorcie.

 • Re: Malta!

  Ehhh, też bym chciała wyrwać się na jakieś relaksujące wakacje... I jak się tak zastanowić to właśnie Malta byłaby idealnym celem (bo niedaleko)... Oglądałam w naszej tv "Restaurants on the edge". Fajny ten odcinek z Malty, ale inne też ciekawe. Przepiękne Tobermory w Kanadzie, para "zwariowanych"

 • MALTA

  Co warto kupić w czasie pobytu na Malcie ( w Maroku np. min. olejek arganiowy, Cypr wino Komanderia, itd.) . I w ogóle proszę o wszelkie opinie i informacje z Malty . Podzielcie się wrażeniami. Z góry dziękuje za porady .

 • Malta

  Mało na tym forum informacji o Malcie, biuro podróży zaczynają rozszerzać się jeśli chodzi o ten kierunek, a tutaj pustki jeśli chodzi o Wasze doświadczenia z tym kierunkiem. Komuś coś wiadomo bliżej, z kim latać, skąd latać, za ile i czy Malta warta jest obejrzenia??

 • Malta

  Prośba o informację czy się opłaca zakupić bilety i polecieć na Maltę. Wyszukałam taką promocję: tylko nie wiem czy się opłaca. Chciałam zrobić niespodziankę mężowi, aby spontanicznie gdzieś wyjechać. Będę wdzięczna na informacje.

 • Re: Kurs językowy na Malcie

  W sensie na obóz? Wyślij w ładniejsze rejony. Malta jest taka sobie,