Więcej o:

meszki

Wypowiedzi na forum o:

meszki

 • Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Ja z takim pytaniem. Na starość zaczął mi się robić na gębie meszek, nie są to włoski (te mam trochę na bokach górnej wargi i usuwam plasterkami z woskiem dość skutecznie) tylko taki jasny meszek jak na brzoskwini. Niby nic ale wkurza, maże się przez to podkład, więc chciałabym się jakoś sensownie

 • Ukąszenie meszki/komara?

  Cos mnie ukąsiło dwa dni temu. Wygląda jak ślad po komarze, ale jednak wydaje się bardziej prawdopodobne, ze to meszka. Swędzi i czerwone toto. Czym to posmarować, jeśli fenistil nie pomaga?

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Nawet nie łaskotał, tylko wydawał się dziwnie lepki. Pewnie futerko przyklejało się do mojej gładkiej skóry zamiast się ocierać o meszek. Nieprzyjemne to było. Ten meszek na twarzy jest potrzebny!

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Ja mam taki meszek na szyi, usuwam od czasu do czasu depilatorem w kremie. Raz nałożyłam krem też na policzki i efekt był okropny. Tzn nie wizualny efekt, tylko to uczucie śliskiej, nagiej skóry. Nie mogłam się przytulać do kota dopóki meszek nie odrósł.

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Laser tego nie chwyci, za jasny włos. Możesz to ran na jakiś czas woskiem załatwic u kosmetyczki, albo niektóre panie kosmetyczki tozgola razem z martwym nadmorskiej taka mini brzytwewką. Jest jeszcze opcja depilacji nitka tego. Ten meszek będzie odrastały ale wolno, więc jeśli cię wkurza to go

 • Re: Ukąszenie meszki/komara?

  Ćmianki i meszki to dwie różne rodziny: meszki - Simuliidae, ćmianki - Psychodidae. Istnieją krwiopijne ćmiankowate, należące do podrodziny Phlebotominae, ale one występują w tropikach. Te nasze domowo-łazienkowe puchatki są całkowicie niegroźne.

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Nie wiem czy coś można, ale zauważyłam, ze sporo kobiet 50/60+ ma meszek na twarzy. Objawiło mi się to dopiero w serialach i filmach oglądanych w wysokiej rozdzielczości. Na żywo chyba zbyt tego nie widać ;)

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Podejrzewam, że skóra była zbyt wrażliwa na bodźce. Meszek i inne włoski to jest jednak bariera dla skóry i zakończenia nerwowe nie są tak mocno drażnione w kontakcie z otoczeniem. Kot ja pewvie za bardzo łaskotał.

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Mnie jeszcze nawet do 50 trochę daleko. W sumie lekki meszek zawsze miałam, ale teraz zrobiło się go jakby więcej. -- --- Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisuje:)"

 • Re: Ematka wie wszystko - meszek na twarzy

  Znajoma sobie to goli. Są takie golarki do tego meszku. Tylko trzeba kupić dobrą (nie podpowiem jaką) bo te tańsze rysują twarz. I nie nic grubszego nie odrasta. Widziałam ja ogolona tym, widziałam jak troche odrosł taki mieciutki meszek. Ona latem jak się nie maluje podkłądem nie goli i mało go