Więcej o:

mycie włosów

Wypowiedzi na forum o:

mycie włosów

 • Codzienne mycie włosów?

  Zastanawiam się czy codzienne mycie włosów szkodzi, czy wręcz przeciwnie sprawia, że zawsze wyglądają świeżo, pięknie i są zdrowsze? I czy to prawda, że codzienne mycie włosów sprawia, że szybciej się przetłuszczają?

 • Mycie włosów

  CZy macie problemy z myciem włosów u swoich 2-latków. Ja jak zaczynam myc włosy to jest płacz i corka od razu wychodzi z wanny, był taki moment , ze nie wyszła z wanny jak nie umyła włosów. macie może jakies sposoby na mycie włosów??? -- a to moja corcia

 • MYCIE włosów

  obecnie mam włosy średniej długości i wycieniowanie, każdego ranka po nocy mam rozczochrane, więc każdego dnia rano wkładam głowę pod prysznic i je polewam wodą, używam przy tym nie wielką ilość szamponu. I moje pytanie czy takie codzienne "delikatne" mycie włosów wpływa na nie negatywnie??

 • Re: Mycie włosów.

  Witam, Uważam ,ze codzienne mycie włosów nie szkodzi Proszę tylko uzywac atestowanych kosmetyków dla dzieci Pozdrawiam

 • Re: mycie włosów TUCZY!!

  no nie!! nie dość że mycie włosów tuczy, to jeszcze mamy dylemat czy mycie włosów czy głowy!! ale zaraz, zaraz!! piszom że mycie włosów tuczy... to może zacznijmy myć głowę, a nie włosy, co?? niezły pomysł, no nie?? :D -- każdego dnia rośnie ilość ludzi mogących pocałować mnie w to co powyżej.

 • częste mycie włosów

  Przez całe wakacje czynnie uprawiałam sport i codziennie myłam głowę. Czy to możliwe aby częste mycie włosów było przyczyną nadmiernego ich przetłuszczania. Obecnie muszę już myć włosy codziennie, mimo iż przed wakacjami myłam je co drugi dzień. Zauważyłam też że włosy w widoczny sposób zaczeły

 • Re: Mycie włosów

  je?li na ?wiecie żyje 5 miliardów ludzi a mnie podnieca mycie włosów to tak sobie my?lę że jest choćby jecszcze jedna taka osoba.Mam nadzieję.Pozdrawiam ciepło!!!!!!!!!!!

 • długi nie mycie włosów

  Spotkałam się z opinią, że długie nie mycie włosów, czyli mycie ich raz na tydzień albo jeszcze rzadziej :( jest dla zdrowia włosów bardzo korzystne. Czy to prawda? -- Warzywa, owoce, pokarm pochodzenia zwierzęcego są ŚMIERTELNYMI wrogami żółwia stepowego !

 • mycie włosów

  W jaki najlepszy myć włosy długie, rozjaśnione lekko? Czy od razu nakładać szampon na całości? i czy czynność powtarzać czy wystarczy raz?

 • częste mycie włosów

  mam ogromy problem: niemal codziennie, a nawet 2 razy w ciągu dnia muszę myć włosy. dzieje się tak, ponieważ każdego następnego ranka moje włosy są nieświeże, przyklapnięte, a grzywka przetłuszczona. poddawane są niekorzystnym czynnikom niszczącym, takim jak: suszarka, prostownia do włosów (lecz ta