napoje energetyczne

Wypowiedzi na forum o:

napoje energetyczne

  • Napoje energetyczne

    Czy zdarza Wam się pić napoje energetyczne?? Jeśli TAK to bardzo proszę o pomoc w ukończeniu mojej pracy magisterskiej! Do wypełnienia krótka ankieta na temat napojów energetycznych (ok. 5min). Proszę o pomoc:)

  • Napój energetyczny V-MAX

    Witam, czy ktoś wie w którym z ciechanowskich sklepów uda mi się zakupić napój energetyczny V-MAX? Piszę pracę licencjacką dt. zachowania napoi energetycznych po dodaniu do nich różnych substancji. Szukałam w wielu sklepach i supermarketach typu Panorama, Kaufland, Carrefour, lecz niestety napoju

  • Niezdrowe napoje energetyczne

    Co dziewiąty gimnazjalista idzie do szkoły, popijając napój energetyczny. Co piąty pije go kilka razy w tygodniu. -- W życiu wszystko jest pożyczone

  • Pijesz napoje energetyczne? Uważaj

    Rosnąca popularność napojów energetycznych, zwłaszcza wśród młodych ludzi, może stać się zagrożeniem dla zdrowia publicznego - przestrzegają eksperci europejskiego biura Światowej Organizacji Zdrowia. Czytaj więcej na --

  • napój energetyczny dla kobiet BLOW

    takie bannery widziałam na mieście.... napój energetyczny dla kobiet o wdziecznej nazwie BLOW - czy tylko ja mam złe myśli?? :>

  • Napoje energetyczne

    Hej !!! Mam pytanko: czy napoje energetyczne (red bulle itp.) moga uzalezniac? W koncu zawieraja kofeine, tauryne i inne ciekawe skladniki. Ja ostatnio musze duzo pracowac poznymi wieczorami i sie takimi wynalazkami wspomagam. Zastanawiam sie tylko co bedzie jak kiedys bede chcial je odstawic. Moze

  • URSUS napój energetyczny

    Drodzy forumowicze. Mam ciekawe pytanie. Czy znacie napój energetyczny URSUS ? Gdzie go można kupić i za ile? Może ktoś wie jak smakuje. Pytam dlatego że w internecie jest całkiem sporo informacji, a w sklepach kompletnie nic nie wiedzą o takim produkcie (nowości). Ponadto pojawiła się informacja o

  • Ciąża a napoje energetyczne

    pytanie jak wyżej. Chodzi mi o to czy w ciąży można pić jakieś napoje energetyczne typu Red Bul. Jestem w 14 tc i na finiszu studiów licencjackich, zaczęła się właśnie sesja i mam masę nauki. Normalnie ucząc się piłam 2-3 kawy i jakieś napoje energetyczne, a teraz nie umie sobie poradzić z nauką.

  • Re: Napoje energetyczne - pijecie?

    Napój energetyczny to innego rodzaju dopalacz ulubiony trunek młodzieży aby poczuć kopa

  • Napoje energetyczne jak papierosy: będą ostrzeż...

    Najbardziej niebezpieczne to sa napoje energetyczne w biedronce, nie mozna po nich spac przez 12 godzin a sklad maja bardzo bogaty w rozne zwiazki ktorych nie ma w np. red-bullach ------------------------ dorób 200zl/miesiac klikajac w linki przez kwadrans dziennie -