ksiądz

Więcej o:

ksiądz

 • Sennik: ksiądz

  Ksiądz jednoznacznie kojarzy się z Bogiem i jest osobą darzoną dużym szacunkiem. Jest symbolem wyrzeczenia się przyjemności i własnych korzyści na rzecz wyższych celów, rezygnacji z dóbr doczesnych i poświęceniu się w imię wartości duchowych. Ksiądz powinien być życiowym doradcą i pomocnikiem, a

 • Ksiądz sobowtórem Elvisa

  O. Petrescu mieszka w miejscowości Sorbo we Włoszech. Tam pracuje jako ksiądz. Poza posługą kapłańską ma jeszcze inną pasję - Elvisa. Ksiądz Antonio uwielbia słuchać płyt króla rock-and-rolla, sam wykonuje jego piosenki, a nawet... tak samo wygląda! Kiedy zakłada kolorowy garnitur, koszulę w kwiaty

 • Ksiądz kelnerem na festynie Oktoberfest

  Proszę księdza, jeszcze jedno piwo! 46-letni duchowny obsługuje piwoszy już po raz drugi z rzędu podczas trwającego 16 dni festynu - największej na świecie imprezy tego typu. Jego rewir składa się z ośmiu wielkich stołów w jednym z największych namiotów na monachijskich Błoniach Teresy

 • Pinokio Brothers, czyli księża z gitarami elektrycznymi

  Jak pisze tygodnik, utwory Pinokio Brothers to przeważnie pieśni uwielbienia lub fragmenty Biblii w rockowych a nawet hardrockowych aranżacjach. Bardzo zaciekawiło nas wyznanie księdza Piotra - basisty. Otóż zanim zaczął on myśleć o posłudze kapłańskiej słuchał ciężkiej muzyki, nawet o zabarwieniu

 • Ksiądz Natanek wrócił! Przestrzega przed "superdiabelską grą" [WIDEO]

  Nie ukrywamy, że działalność księdza Natanek jest dla nas wielką zagadką. Metropolita krakowski już dawno zawiesił go w prawach kapłana, ale najwyraźniej nie przeszkadza mu to w wygłaszaniu kazań. Nie tak dawno ksiądz Natanek ostrzegał rządzących, że za ratyfikację ACTA czeka ich kara Boża

Wypowiedzi na forum o:

ksiądz

 • "Zniknięty ksiądz"

  "Jako ksiądz stawałem się coraz gorszym człowiekiem. Winię za to struktury Kościoła". "Jeśli nie odejdę z kapłaństwa, to albo zapiję się na śmierć, albo umrę ze smutku, albo się zabiję" - wyznaje Marcin Adamiec w swej książce "Zniknięty ksiądz". Po sześciu latach bycia księdzem dotarło do niego, że:

 • Amerykanie kontra polscy księża

  kilka dni temu w mojej gminie odbył się na orliku mecz piłki nożnej. Grali amerykańscy żołnierze przeciw księżom z okolicznych parafii. Widzów było cały tłum ale to Amerykanie wygrali 4:2. Na szczęście nie wybrano amerykańskiej wersji futbolu bo wtedy potrzebne by były karetki pogotowia właśnie.

 • Ksiądz Damian będzie tatusiem

  Ksiądz Damian zostanie ojcem ponieważ kobieta z którą spotyka się od dłuższego czasu jest w ciąży , jest dużo świadków co mogą potwierdzić że ks. Damian codziennie chodzi do niej na noc a rano wraca do wikariatki .

 • proputinowiec ks.Jacek z Tyńca o Ukraińcach

  księża tradycyjnie już szczują , jak nie na LGBT+ to na feministki lub obrońców praw człowieka teraz benedyktyn z Tyńca niejaki ks.Jacek /nazwisko???/ szczuje na Ukraińców ależ k.k. blisko do putinowskiej Cerkwi Moskiewskiej , nie dziwię się że Franiszek zaczyna być nazywany "papieżem Putina" a ten

 • Bójka księży w Poznaniu

  . -- ***** *** taniarada o tiszantulu: "Ale tu damy nie widzę .Poza jedną tiszantul .To jest dama .Sama klasa w sobie.Amen. "

 • Ksiądz znowu zaskakuje, czyli etyka po kościelnemu

  Ksiądz Grzegorz K. dwukrotnie skazany za molestowanie seksualne ministrantów znów mieszka obok szkoły podstawowej. Bp warszawsko-praski Romuald Kamiński pytany, dlaczego ponownie skierował duchownego w to miejsce reaguje wprost też w sposób nietuzinkowy - ?Ja na to odpowiadać nie będę?.

 • Nawet księża z Moskwy napadają na Ukraincow

  Ksiądz szpieg pomagał żołnierzom rosyjskim. Ciekawe czy jacyś księża z Polski nie pomagają Rosjanom. Przecież PIS to agentura rosyjska w Polsce.

 • Ks. wikary z Czernikowa został ojcem

  Ks. Damian Donderowicz z parafii św. Bartłomieja w Czernikowie ma kochankę która właśnie zaszła z nim w ciąży . I co mamy w takiej sprawie robić ?

 • Ksiądz był najwybitniejszym przywódcą XX wieku.

  Ksiądz Tiso stworzył malutki naród słowacki od zera, a wasz kacapski uzbrojony po zęby Sojuz przewrócił się brzuchem do góry jednym podpisem pijanego Jelcyna.. -- W 1993 Waluś powiedział o post-apartheidowskiej RPA: "Za 20 lat, zostaną im tylko wolność i demokracja..."

 • Ksiądz na bogobojnej szpiegowskiej misji

  Aresztowano jednego z agentów rosyjskich, który patrolował miejsca, gdzie wylądował desant rosyjskich wojsk w Ukrainie. Okazało się, że był to bardzo znany i społecznie aktywny ksiądz prawosławny moskiewskiego patriarchatu.