Więcej o:

noworodek

Wypowiedzi na forum o:

noworodek

 • Brak miejsca dla noworodków

  Wyskoczył mi artykuł na mama du że w Łodzi mają problem bo dla trzech noworodków nie ma miejsca w pogotowiach ani rodzinach zastępczych nakierowanych na maleńkie dzieci. Grozi im dom dziecka. Piękne podsumowanie tego jak nasz kraj walczy o dzietność i bezpieczeństwo najmłodszych.

 • Prezent dla noworodka

  Jeśli szukacie prezentu dla noworodka zachęcam do zapoznania się z moimi pomysłami: Macie jakieś własne sugestie? :)

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  Ale co kogo obchodzą jakieś niekochane noworodki. Życie napoczęte jest ważne! Embriony w ciekłym azocie! Cierpienie plemników, które nie dożyły inseminacji oraz puste jaja płodowe! Obrońców życia noworodki nie interesują, jak i to co się z nimi stanie.

 • Re: Prezent dla noworodka

  Dla noworodka fajnym pomysłem są zabawki kontrastowe , dzieci na początku najlepiej widzą kontrasty.

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  Nie, te noworodki nie są poza pieczą zastępczą, bo jak nie znajdzie się Rz, to pojda do DD. Fakt, Łódź działa sprawnie.

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  A z czego wnosisz, że nie ma chętnych do adopcji? Przecież noworodka nie można adoptować. A rodziną zastępczą nie każdy chce być, nie każdy ma szkolenie (inne niż dla rodziny adopcyjnej).

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  Dodajmy, że tylko w Łodzi służby są tak skuteczne, że mają tylko 3 noworodków poza pieczą zastępczą. W innych miastach jest dużo gorzej, a Łódź odwala kawał dobrej roboty jeśli chodzi o pracę z rodzinami zastepczymi.

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  swinka-morska napisała: > Dodajmy, że tylko w Łodzi służby są tak skuteczne, że mają tylko 3 noworodków p > oza pieczą zastępczą. W innych miastach jest dużo gorzej, a Łódź odwala kawał d > obrej roboty jeśli chodzi o pracę z rodzinami zastepczymi. Dokladnie.

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  majenkirr napisała: > Nie wierze, ze nie ma chętnych do adopcji, jak to noworodki z zespołem Downa czy innymi, już stwierdzonymi, wadami genetycznymi/ciężkimi chorobami to nie, nie ma nad Wisłą chętnych na nie. -- snajper55 napisał: > Dania wege dają się zjeść, tylko trzeba do nich mięsa dołożyć.

 • Re: Brak miejsca dla noworodków

  W tekscie nie ma słowa o braku chętnych do adopcji tylko o tym ze nie ma tymczasowej rodziny zastępczej. O tym ze tych dzieci nikt nie chce adoptować nie ma ani słowa. Po prostu nie mogą znaleźć rodziny zastępczej która do kompletu dziatek które już posiada dobierze noworodka -- wszystkie swinie