Więcej o:

opryszczka

Wypowiedzi na forum o:

opryszczka

 • Powracająca opryszczka.

  Od kilku miesięcy mam opryszczkę na ustach. Nie non stop ale praktycznie co chwila. Zawsze miewałam, ale teraz to już przesada. Co to oznacza?

 • Opryszczka u rocznego dziecka

  Czy ktoś walczył z opryszczka u tak małego dziecka? Dostałam wykwitów i niestety nie udało mi się uchronić malucha. Czym to leczyliście? Lekarka zaleciła nam Hascovir, ale farmaceutka go odradziła. Bardzo boję się, że mały przeniesie wirus do oka, albo że całą buzię będzie miał w ranach. Czy wiecie

 • Opryszczka

  Ematko, doradź. W sobotę wieczorem pojawiły się u mnie pierwsze objawy opryszczki. Dopiero dzisiaj zdobyłam acyklowir w tabletkach. W międzyczasie przeczytałam gdzieś, że jest nieskuteczny, gdy opryszczka jest już w fazie strupka. I teraz nie wiem - brać, czy nie ma sensu? Jakie są wasze

 • Re: W gościnę z opryszczką

  Czyli jak ma opryszczkę to muszę prosić lekarza o zwolnienie i siedzieć w domu dopóki owa opryszczka nie zginie? Ciekawe podejście. Widzę minę lekarza, kiedy proszę o zwolnienie na opryszczkę. Bo w pracy, po drodze, w sklepie też mogę kogoś zarazić... Ja bym została w domu gdybym wiedziała, że nie

 • Opryszczka psia jego mać

  Żeby urlop był fajniejszy wyskoczyła mi na ustach opryszczka. Pierwszy raz w życiu . Smaruję jakimś aptecznym szuwaksem. Ile to może trwać?

 • Re: Powracająca opryszczka.

  Zazwyczaj łączy się to ze spadkiem odporności, nie masz przypadkiem jakiejś przewlekłej choroby albo niewyleczonego stanu zapalnego? Ja miałam tak przy przerośniętych migdałach, już jako osoba dorosła. Usunęłam migdały i opryszczki się skończyły. Znajoma osoba miała opryszczkę bez przerwy podczas

 • opryszczka cd.

  czy to jest normalne, że to sie tak długo ciągnie? pisałam tutaj o tym, że mam to paskudztwo no i niby już po, strup odpadał kilka razy, ale cały czas na wardze mam zaczerwienienie i taka jakby niezabliźnioną ranę - to juz dwa tygodnie Czy ja powinnam jakoś wspomagać dalej leczenie?

 • Opryszczka a szczepienie???

  Mogłabym dziś po 10 wziąć booster z Pfizer, od niedzieli mam przecudnej urody opryszczkę wargową, szczepić się dziś czy poczekać do wygojenia? Na grupie lekarze piszą, że opryszczka nie jest przeciwwskazaniem... Co robić drogie Bravo?

 • Re: Powracająca opryszczka.

  Kiedyś heviran brałam przez rok, regularnie codziennie. Nie miałam opryszczek dopóki go brałam. Później na nowo się zaczęły.

 • Re: W gościnę z opryszczką

  Jeśli nie rozumiesz, jaki problem, to chyba nigdy nie miałaś opryszczki innej niż kropeczka nad ustami ;) Opryszczka spektakularna boli, wygląda się okropnie, co jest krępujące dla mnie, ale może też być dla innych.