i z mściwości Tuska i Żurka dajmy też tytuł persona non grata amerykańskim żołnierzom właśnie.
Ciebie? Nie żartuj. Nawet w moim przedszkolu jesteś persona non grata...
"Persona Non Grata" Zanussiego - ciekawa jestem jak wam się ten film podobał. Bo mi bardzo. Zapraszam do dyskusji, napiszcie co myślicie.
Podobno chcą Pana Pola ogłosić persona non grata w Krakowie. Co Wy na to ?
Pospieszalski jest u mnie w domu "persona non grata". Jak sie pokaże - natychmiast pilot i zmiana programu.
Witam tu każdego, nie wszystkich jednakowo "serdecznie". Może założę wątek pt. "Persona Non Grata". Mam już nawet kilku kandydatów :)
Persona non grata na uczelniach, czyli polityka kadrowa poprzez habilitację, wdrażana do systemu od 1946 r.
Ani minister spraw zagranicznych,ani premier i prezydent nie uznali tego ambasadora za persona non grata. Tylko oni mogą mu przyznać taki "status" Też nie znoszę tego pana w jarmułce. Nie mamy szczęścia do ambasadorów amerykańskich.......
Seba JESTES PERSONA NON GRATA na tym forum Twoje wypowiedzi są obleśne, zboczone
"Balcerowicz i Petru to powinni być uznani w Polsce personami non grata." Nie zapominaj tylko, że już od ponad roku K. Morawiecki jest super ministrem gospodarki! :-((