Więcej o:

płyn

Wypowiedzi na forum o:

płyn

 • Płynie szambo płynie po polskiej krainie

  Płynie szambo płynie po polskiej krainie. Do Gdańska zbliża się skażona woda. Smród, farfocle i setki martwych ryb Przejdziem Odrę, przejdziem Wartę... Dziennikarz TVN24 opisał

 • Kabina prysznicowa - płyn zabezpieczający?

  Mam twardą wodę, która pozostawia brzydkie zacieki , czy używacie jakichś specjalnych płynów zabezpieczających przed osadzaniem tychże zacieków?

 • Kapitał płynie do Polski

  Kapitał płynie do Polski. W latach 2021-2022 napływ netto bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ) przekroczył 4% PKB. Był więc najwyższy w historii miesięcznych danych o bilansie płatniczym, przebijając nawet napływ sprzed kryzysu finansowego. -- Trzy dekady temu relacja rozmiarów gospodarek

 • Re: a gaz z Rosji jak płynął tak płynie

  płynie, pł tylko do PL ale też do wielu innych krajów unii podobnie jak nadal przesyłany jest rurociągami biegnącymi przez ukrainę i co?

 • Re: Płynie szambo płynie po polskiej krainie

  > A woda sama sobie płynie. Gdyby to była woda to nikt by się nie czepiał. ;) -- Najlepsze "Patrioty" są na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie :)

 • Re: Płynie szambo płynie po polskiej krainie

  Wystarczy, że istnieje Ministerstwo Klimatu i Środowiska ze wolimi rozbudowanymi agendami. A woda sama sobie płynie. Ważne są przecież ciepłe etaty, a reszta zależy tylko od opatrzności ;(

 • na szybko-płyn do soczewek w bagażu podręcznym

  dziewczyny potrzebuję porady szybkiej. Wiem, powinnam wcześniej posprawdzać, ale mi umknęło bo ja soczewek nie noszę a córka od niedawna. Wylatujemy w nocy, jadę zrobić ostatnie zakupy. Jak jest z płynem do soczewek? trzeba w przezroczystym pojemniku jak reszta? Jeśli tak to jaki kupujecie i gdzie?

 • Re: Kabina prysznicowa - płyn zabezpieczający?

  Nie, tego nie. Do fug nie. Wystarczająco umył je ichni płyn do mycia podłóg. Odtłuszczacz jest niezły, ale nie powala, mleczko do umywalek świetne, płyn do mycia szyb genialny. Ale najbardziej zachwycił mnie płyn do kabin. Więcej środków nie testowałam.

 • Re: a gaz z Rosji jak płynął tak płynie

  hordol napisała: > płynie, pł tylko do PL ale też do wielu innych krajów unii > podobnie jak nadal przesyłany jest rurociągami biegnącymi przez ukrainę > i co? Typowo pisie wytłumaczenie. Jeżeli twój sąsiad katolik będzie katował swoje dziecko to jego czyny będą dla ciebie usprawiedliwieniem aby

 • Re: Kabina prysznicowa - płyn zabezpieczający?

  Ja używałam. Jest dobry, ale źle się aplikuje. Płyn na przypalenia, odtłuszczacz i plyn do szyb to moi ulubieńcy. Płyn do kabin jest też dobry, ale nie mam porównania z innymi.