"Klaudia Uciechowska - u której lekarze zdiagnozowali potworniaka - wróciła do Polski. Transport pomogło zorganizować Ministerstwo Obrony Narodowej. 23-latka zostanie przewieziona do wrocławskiego szpitala, gdzie przejdzie badania." Polacy podróżują i mieszkają teraz wszędzie - ale jak się wyjeżdża
Polka Anna Wilska zaginęła na Majorce, kojarzycie. Mało danych, ale historia niepokojąca. Brak nazwy miejsca, w którym przebywała. Kiedyś dużo podrózowałam na wakacje sama, a jak widzę takie historie to strach bierze…
-być może jest Poznanianką... módlmy się by o mimo wszystko przeżyła.. mgr ekonomii dokonał tego ataku.. brak słów by to dalej komentować
Widziałam informacje na FB. Najpierw ta Polka zgłosiła zaginięcie dokumentów, potem sama zniknęła. To podobno wskazuje na możliwość porwania na organy.
Szukam inspiracji. Mam w lazience za drzwiami mala przestrzen - 35 cm szerokosci, 18 cm glebokosci. Obok okna, co ma znaczenie, bo okno jest niemal caly czas uchylone i wpada wilgoc. Zastanawiam sie czy jest sens wieszac tam cos. Jesli juz, to co? Czy otwarte polki w lazience sie sprawdzaja? Czy to
mam ale jest za mala. Na polkach o wymiarach 35x18 ciezko bedzie upchnac koszyki z pokrywami na wieksze reczniki. Cos bym musiala miedzy szafkami przeorganizowac, ale nie jestem pewna czy by mi te polki faktycznie sporo zmienily. Jak na razie przegladam net i idealu nie znajduje.
PiS znów zdradził Polskę, Polki i Polaków x.com/grupaepl/status/1942499656199819610
Jak można nie znać tego ikonicznego geja, który płakał całą drogę idąc do banku, po tym jak go ktoś skrytykował. Matka-Polka mówiła na niego Władziu, a tata był produkcji włoskiej. Jeśli o ubiór sceniczny chodzi, to inspirował Presleya.
Nie mam. Jedyna otwarta przestrzen do postawienia czegos to parapet i umywalka i staram sie tam miec minimum rzeczy. Wole jak wiekszosc jest schowana. Do sprzatania tez jakos latwiej sie zabrac gdy nie trzeba mnostwa rzeczy sciagac, zeby tylko przetrzec powierzchnie. U rodzicow jest kilka otwartych
Uprzejmie chcialam zapytac ,dlaczego nie moge pisac na forum Matki Polki w UK ? Jestem matka, mieszkam w UK , nigdy nie mialam zadnych scysji na powyzszym forum - a jednak ktos mi zabronil pisania .Kiedy probuje wyslac kilka slow chociazby o pogodzie - ( to taki ang joke) ukazuje mi sie komunikat