Więcej o:

prezent

 • Prezenty na Dzień Kobiet - propozycje na idealny prezent

  otrzymałyby w prezencie coś co je zrelaksuje lub nauczy nowych umiejętności. Jaki prezent będzie najbardziej trafiony? Prezenty na Dzień Kobiet - masaż, kurs tańca lub prezent spersonalizowany Większość kobiet chciałaby tego dnia się zrelaksować. Dobrym pomysłem będzie więc zakup masażu relaksacyjnego lub

 • Seks za prezenty - szympansy tak robią...

  chętnie dzielą się pożywieniem z samicami, które same nie zdobywają jedzenia. Dzięki obserwacjom, przeprowadzonym w Parku Narodowym Tai na Wybrzeżu Kości Słoniowej, wiemy już, że nie robią tego bezinteresownie. Samce szympansów mają chytry plan i działają długofalowo. Prezenty rozdają nawet w momencie

 • Najlepsze Prezenty dla Każdego Premiera

  Miejsce piąte: podkowa. Podkowę premierowi Kaczyńskiemu ofiarowała Marzenna Supranowicz, wójt gminy Pozezdrze. Podkowa to dobry, bezpieczny wybór. Ponadto zawsze jest szansa, że nasz prezent rzeczywiście przyniesie szczęście premierowi. A szczęśliwy premier to szczęśliwy kraj! Zupełnym przypadkiem

 • Prezent na Dzień Kobiet 2019. Co wybrać dla ukochanej kobiety?

  nastrój. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie brakuje możliwości, aby nabyć rewelacyjne prezenty na Dzień Kobiet. Najbardziej oryginalny prezent na Dzień Kobiet Klasycznym i najbardziej popularnym prezentem są kwiaty. Zapominalscy lub zabiegani Panowie mogą zawsze iść do kwiaciarni i zakupić piękny

Wypowiedzi na forum o:

prezent

 • Prezent na parapetówę - pomóżcie

  Prezent musi być na dzisiaj, zatem wszystkie gadżety z grawerem odpadają. Prezent do 500 zł. Może być elektronia, wyposażenie kuchenne, chciałabym uniknąć dekoracji. I czy wypada dać kartę podarunkowa? Np do Media Markt albo Home and You?

 • Herbata na prezent

  Możecie polecić jakąś dobra herbatę na prezent? Kupiłam już polecany w innym wątku przepiękny zaparzacz do herbaty w kształcie japońskiej laleczki (jeszcze raz dziękuję za jego polecenie, jest piękny ???)Teraz potrzebuję jeszcze dobrej herbaty ? Czy ta na wagę w sklepach z herbatą w GH jest ok?

 • Prezenty i podatek

  Para dostaje prezenty z okazji ślubu od rodziny/znajomych. Trochę tego jest, wesele sponsorowane przez rodziców. Czy/jak ta para powinna zgłosić prezenty (pieniądze) do US?

 • Uniwersalny prezent na urodziny, swieta

  Gorąco polecam morskie obrazy z żywicy epoksydowej od Zatoka Żywicy- na prezent, lub jako dodatek do domu. Taki obraz sprawdzi się na święta, na urodziny, jako prezent na domówkę, czy w formie podziękowania. Bardzo atrakcyjne ceny i mistrzowskie wykonanie.

 • 90. urodziny - prezent

  Niedługo babcia kończy 90 lat. Potrzebuję pomysłu na prezent. Zdrowotnie już u niej kiepsko, nie wychodzi z mieszkania. Wzrok się pogorszył, więc już nie czyta, puzzli nie układa. Ogląda głównie telewizję. Nie ma żadnych hobby i jest z frakcji "po co mi to? I tak niedługo umrę". Proszę o pomysły.

 • Karykatura na prezent

  Co myślicie o prezencie takim jak karykatura?jest dziewczyna, która bardzo ładnie maluje. Za namalowanie karykatury ze zdjęcia wielkość zwykłej kartki zeszytu szkolnego chce 80zl. Bo mój najmłodszy brat ma we wrześniu 30tke. Co myślicie na taki prezent?

 • Prezent dla szefa

  W moim nowym miejscu pracy przyjęte jest, że dwa razy w roku, na specjalne okazje składamy się i kupujemy prezent dla szefa. Czy uważacie, że to jest normalne? My też na te okazje dostajemy prezenty od szefa, w kwocie 40-100zl. Dla mnie to trochę dziwne. W żadnym innym miejscu, gdzie pracowałam nie

 • Re: Prezenty. Było już?

  Dostawanie takich ?trafionych? prezentów sprawiło, ze poświęcam dużo czasu na dobranie prezentu, żeby obdarowany się cieszył i prezent był w użyciu.

 • Re: Prezenty. Było już?

  I tak każdy dostaje prezenty od pozostałych 10 osób? Ja bym zredukowała prezenty tylko dla dzieci, dorosłym coś słodkiego, czy typu herbata, kawa, starczy.

 • Re: Prezenty. Było już?

  Wzięłas na siebie prezenty dla wszystkich czy wszyscy dostaną po min. 12 prezentów?