A tak chciałam napisać, aby wiedzieć że mam to w dużej mierze już za sobą. Panie...Panowie, w piątek odebrałam ostatnią paczkę z prezentami gwiadkowymi, znaczy się z dodatkami do prezentów. Pozostały jeszcze tylko moje dzieci, ale młody - to standardowo będzie chciał przelew, a młodą zmotywuję do
Po prostu swój pozna swego. Jeszcze nie wiedziałem rzeczy z USA która by nie była koniem trojańskim .
Zostalam zaproszona na 40-ta rocznice slubu znajomych, a moze nawet przyjaciol i chcialabym im dac jakis prezent. Raczej drobny, nic wielkiego, moze bukiet kwiatow (wiem, ze pani lubi ciete kwiaty, a pan woli ogrodowe/doniczkowe) ale nie chcialbym az tak roslinnie. Nie mam pojecia czym sie
Było o jedzeniu, teraz o czymś znacznie przyjemniejszym - wątek do chwalenia się prezentami dla tych, którzy obdarowują się na zająca. Dostałam wszystkie książki z mojej listy i elegancki szlafrok, mąż otrzymał ode mnie własnoręcznie zrobioną kartkę świąteczną z życzeniami pisanymi wierszem. Dzieci
Właśnie czytam zapowiedź nowego numeru Wysokie Obcasy Extra. I zachwalają tam, że w sprzedaży z prezentem. A tym prezentem są skarpety złuszczające. I jak dla mnie nie ma niestosownych prezentów, bo ludzie różne rzeczy lubią, tak tu jakoś mi to brzmi, e, dama, masz zrogowaciałe pięty, naści, zrób
Bo ematki na komunię nie chodzą, ale to może być jakakolwiek impreza, urodziny, czy wesele. Nie mam z tym normalnie problemu, ale tu jest taka głupia sytuacja. Córka ma chłopaka, chłopak ma kuzyna, kuzyn idzie do Pierwszej Komunii i dostali zaproszenie imienne na siebie na tę komunię. Potwierdzili
Prezent znsajduje się w pudełku. Jeśli daję taki prezent - w torebce na prezenty - czy zapakować go wcześniej w papier?
Szukam pomyslu na prezent od rodzicow. Chyba nie kasa. Najlepiej zeby cos malo gabarytowego. 24 lata ma chlopak :) Zainteresowania: fotografia, historia.
Czytam z zaciekawieniem wątki prezentowe, ponieważ one są zawsze o czymś więcej nuż tylko o prezentach. Proponuję zabawę- zaproponujcie jeden prezent dla siebie, taki który Was ucieszy; nieistotne od kogo i z jakiej okazji, pierwszy jaki Wam wpadnie do głowy; oraz jeden dla wybranej forumki, o
Wiadomo, najbardziej cieszy ten "trafiony". A z tych trafionych/nietrafionych - które cieszą/smucą bardziej: otrzymane, czy darowane? Jestem kiepska w prezenty :-( , szczególnie te "pod choinkę". A ematka?