Więcej o:

program rządowy

Wypowiedzi na forum o:

program rządowy

 • Artvimed Kraków - program rządowy

  Dziewczyny, Czy któraś z Was się juz zakwalifikowała do programu rządowego w Artvimedzie? Orientujecie sie jaki jest czas oczekiwania zarówno na wizyte kwalifikacyjna jaki i właściwą procedurę?

 • in vitro, program rządowy szpital starynkiewicza

  Poszukuję informacji, czy którejś z dziewczyn udało się zajść w ciążę z programu rządowego w szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie. Jakie są Wasze opinie o tym szpitalu i jego skuteczności.

 • program rządowy w jaki sposób zmienić klinikę?

  Jestem po 1 nieudanym in vitro z programu rządowego. Słyszałam że można zmienić klinikę - Czy ktoś orientuję się w jaki sposób zmienić klinikę.

 • in vitro z programu rządowego.

  Dziewczyny czy któraś z Was robi może in vitro w Poznaniu na Polnej z programu rządowego? Jeśli tak to ciekawa jestem Waszych odczuć? A może podzielicie się jak to wygląda w innych miastach. Ja mam wrażenie że w Poznaniu uczą się na nas.

 • Nowy program rządowy - Misiewicze +50.000!

  Nowy program rządowy - Misiewicze +50.000! Dla wszystkich czy tylko dla swoich? -- Ubolewam, że jest on absolwentem naszego wydziału. dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako

 • IN VITRO - program rządowy Poznań/Polna (cz.4)

  Witam i zapraszam do rozmów wszystkie Dziewczyny z Polnej (i nie tylko) na kontynuacji poprzedniego wątku: IN VITRO - program rządowy Poznań/Polna (cz.3)

 • IN VITRO- program rządowy Poznań/polna

  witam serdecznie, jestem zakwalifikowana na invitro na polnej z programu rządowego. nie wiem kiedy co i jak będzie dalej. może odezwą się osoby, które też są objęte tym programem w Poznaniu. będziemy sobie przekazywać informację na jakim etapie jesteśmy:)

 • Program rządowy w Gyncentrum - Katowice.

  Witam. W poniedziałek podchodzę do punkcji. Nie denerwuje się samym zabiegiem a jedynie tym czy dane nam będzie zobaczyć jakiś prawidłowo zapłodniony zarodek?! Klinika jak każda inna - a tak naprawdę trzeba jakąś wybrać i trzeba im zaufać! Czytałam w gazecie wyborczej o tym , że pierwsze in-vitro z

 • Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta

  W programie rządowym, jeśli nie dysponujecie wynikiem grupy krwi, to muszą je zrobić za darmo, trochę trzeba pocisnąć i powtórzyć ze 3 razy, że to program rządowy ;) Graun i co dzwonili??

 • Programy rządowe nie działąją.

  Mniejsze podatki i koszty zatrudnienia a przedsiębiorcy sami zaczną chętniej zatrudniać młodych, a ci zaczną zbierać cenne doświadczenie zawodowe. Programy rządowe do rozwiązywania problemów społecznych są nic nie warte a ich skutki często znoszą się wzajemnie.