Więcej o:

rysy

Wypowiedzi na forum o:

rysy

 • Rysy w muszli klozetowej

  Witam, w wynajmowanym mieszkaniu w muszli klozetowej był taki kamień jakby nikt przez x lat tego nie mył, nic nie pomagało więc spróbowałam to zeskrobać i fakt kamień zszedł ale zostały rysy ? czy da się coś na to poradzić?

 • Twarze o delikatnych rysach źle się starzeją?

  Nie mam zbyt ostrych rysy twarzy i boję się, że za te 10 lat będę na niej nieźle nalany. Taki Duda z czasem zaczął wyglądać jak chłop małorolny. Z kolei Bielan miał długo wręcz chłopięce rysy twarzy, prawie jak dziewczynka, mimo łysiny. Dziś wygląda jak dziad z gębą jak księżyc. Wolałbym się jednak

 • Głębokie rysy na drewnianych schodach..

  Moja stara suka potknęła się, poślizgnęła nie wiem.. Spadła ze schodów przy okazji głęboko rysując trzy stopnie.. Czy komuś udało się naprawić takie uszkodzenia? Poza cyklinowaniem i wymianą stopni? Są to głębokie rysy, wgniecenia.

 • Re: parkiet - rysa - HELP!

  Witam serdecznie, ja mam ten sam problem, parkiet bukowy lakierowany lakierem Lobo WS 2K duo, dwó składnikowy. Mineło 3 m-ce i są rysy, płakać mi się chce. Nie wiem jak się stało. Na nowo lakierować nie ma możliwości finansowej i nie ma gdzie wyneść meble. Przeczytałam wszystkie porady i chciał bym

 • Jak wyostrzyć rysy twarzy?

  Nie jestem zadowolony z miękkich rysów twarzy. Da się optycznie je wyostrzyć? Nie wiem, kombinacja odpowiedniej fryzury z odpowiednim zarostem, jakieś charakterystyczne oprawki do okularów, ubrania w odpowiednim kolorze, nie wiem tropikalna opalenizna, soczewki kontaktowe zmieniające kolor oczu?

 • usuwanie rys metodą SSR

  Mam Audi A8 i pojawiło się pare rys na lakierze mojego auta. Co robić? Nie chce iść do lakiernika i malować całej części auta. Słyszałem że ta innowacyjna metoda jest bardzo dobra i skuteczna. W swoim mieście znalazłem taki serwis autodetailingowy, gdzie tak to opisują, a w dodatku mają

 • co na rysy?

  czym najlepiej potraktować delikatnie rysy na karoserii i ślady po ptasich kupach? jakaś pasta albo coś? aha - rysy nie na skodzie!!! Z góry dziękuję za pomoc.

 • rysy twarzy

  Moi Drodzy od tygodnia dołaczyłam do grona aparatek. Mam pytanie czy pod wpływem noszenia aparatu zmieniły Wam się rysy twarzy?

 • Ostre rysy twarzy

  Czy ktoś może mi wyjaśnić czym właściwie charakteryzuje sie twarz kobiety która ma ostre rysy twarzy? Dosyć czesto słysze to okreslenie a w ogole nie orientuje sie w różnicach miedzy łagodnymi a ostrymi rysami twarzy. przykładowe zdjecia beda mile widziane:)

 • rysy

  czy wie ktos jak pozbyc sie rys na drzwiach powstałych w wyniku zadrapań przez psa? czy tylko pomalowac i jaki to koszt?