Więcej o:

składki zus

Wypowiedzi na forum o:

składki zus

 • Prośba do księgowych, kadrowych- składki zus po zw

  Ucięło- takie pytanie Składki ZUS po zwolnieniu pracownika. Pracownik zakończył pracę z końcem marca. Lista płac sporządzana na 5 następnego miesiąca za ubiegły- to podobno decyduje o tym, ze składki i pit 4 mają być zapłacone również za miesiąc kwiecień- tak twierdzi księgowa ( czy też podwójnie za

 • składki zus

  Kiedy rozlicza sie składkiZUS. Czy dopiero po zapłacie, czy w części dotyczącej pracownika w danym miesiącu? Czy można płacić ZUS na poczcie czy tylko przez konto?

 • Składki Zus

  Czy ktoś się orientuje czy trzeba opłacać pełną składkę ZUS z obu tytułów,jeżeli jest sie zatrudnionym na podstawie umowy o pracę a dodatkowo pracuje na umowę zlecenie?

 • refundacja składek ZUS

  Jak załatwić refundację składek ZUS z PFRON? Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Właśnie rozpocząłem działalność gospodarczą i płacę preferencyjny ZUS. Czy przysługuje mi refundacja i w jakiej kwocie?

 • Refundacja składek ZUS

  Nasze Stowarzyszenie oferuje kompleksową pomoc w zakresie refundacji składek ZUS. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby.

 • Składki ZUS

  Chciałabym się zapytać o składkę ZUS dla osób pracujących na etacie i jednocześnie mających firmę. Jak się orientuję z tytułu prowadzonej działalności nie trzeba odprowadzać skladki bo etatowy pracodawca robi to w pierwszej kolejności. Ale czy istnieje możliwość odprowadzenia dodatkowej składki do

 • Niskie składki ZUS

  unizus napisał: Witamy Proponujemy legalną optymalizację składek ZUS poprzez zatrudnienie w niemieckie firmie. Ograniczona ilość miejsc. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt: fax 77 555 44 03

 • pierwsza składka ZUS (?)

  Witam Mam takie oto pytanie... Kiedy trzeba zapłacić pierwszą składkę ZUS, jeśli jednoosobowa działalność rozpocznie się na początku miesiąca - 1-2 grudnia. Dzięki z góry za odpowiedź.

 • Zwolnienie ze składek ZUS

  Prezydent Andrzej Duda: Uznałem, że wprowadzenie trwałego zwolnienia, takiego, że przez 3 miesiące będzie można nie zapłacić składek ZUS i nie będzie trzeba potem tych składek płacić, musi zostać wpisane do ustawy. (...) Po długiej dyskusji, obliczeniach ustaliliśmy, że zwolnieni z płacenia składek

 • Jaka składka ZUS ?

  Witam! Zamierzam wraz ze znajomym prowadzić niewielką działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej. W związku z tym mam pytanie: w jakiej łącznej wysokości składki ZUS będziemy musieli miesięcznie płacić, jeśli oboje jesteśmy studentami ?