Platforma jest na półmetku rządów. A w służbie zdrowia coraz gorzej
Byłem z dzieckiem u lekarza ale lekarz nie mówił po Polsku. Lekarz nas nie zrozumiał a ja nie wiem co lekarz zalecił ? Znów muszę zarejestrować się do lekarza bo patrząc na lekarstwa jakie zapisał to chyba nie był lekarz. Z służbą zdrowia w Polsce jest coraz gorzej. Jak nie dasz łapówki lekarzowi to
prywatnie, niech to robi. W tym przypadku nie może pracować w publicznej służbie zdrowia. Prywatna służba zdrowia doskonale sobie radzi.
Co to znaczy "służba zdrowia"? Czy nie powinno być "służba zdrowiu"?
Służba zdrowia zawiedziona rządzącymi - naród zawiedziony służbą zdrowia
czy pracownicy służby zdrowia wiedzą, że PO pomogła SLD uchwalic poprawki senackie, wstrzymujac się od głosu, aby nie poprzeć propozycji PiS, na które oczekiwała służba zdrowia. A dlatego by nie przyspożyć uznania dla PiS-u. Co wy na to? Może poseł Szenfeld coś "powie"?
Czy ktoś się orientuje, jak w razie czego wygląda pomoc służby zdrowia w Hammamecie, bo jadę z dwulatkiem?
Engin, ale przecież wasz system też jest patologiczny: macie najwyższe nakłady na służbę zdrowia z budżetu a zarazem najwyższe nakłady z pieniędzy prywatnych pacjentów a zarazem te miliardy wsiąkają w kieszeń korporacji farmaceutycznych, ubezpieczeniowych i medycznych? Tak więc nie jest to żaden
Chciałbym na tym forum zapytać jak jest w tarnobrzegu ze służbą zdrowia? Chodzą różne słuchy odnośnie leczenia i datków dla ....................
Austriacka służba zdrowia - wykończyła naszego najbogatszego... Bogaci z krajów zachodnioeuropejskich lecza się w USA, nie w Austrii.