Więcej o:

studenci

Wypowiedzi na forum o:

studenci

 • Leczenie u studentów

  Czy któraś z Was orientuje się jak wygląda leczenie stomatologiczne u studentów? Rozważam skorzystanie z ich usług. I tylko się domyślam, to chyba osoby które już kończą studia? Nadzoruje ich ktoś w trakcie zabiegu?

 • Polska nie wpuściła hinduskich studentów medycyny

  Polska nie wpuściła wycieńczonych, uciekających przed wojną hinduskich studentów medycyny z Ukrainy, przyjęła ich dopiero Słowacja. pisiarstwo.

 • Liczba studentów

  Wykres pokazuje, jak zmieniała się ta liczba. Ja jestem z samego dołu, w tej najmniejszej grupie 403824 studentów w całym kraju. Teraz widoczne jest znowu powoli zmniejszanie się tej liczby. A w jakiej grupie emamy się odnajdują?

 • wynajem studentom

  Bliska osoba planuje zacząć wynajmować mieszkanie. Myślała o wynajmie studentom, ale słyszy się, że nie chcą płacić za wakacje, bo wtedy wyjeżdżają do domu, czyli właściciel jest stratny za 3 miesiące. Jak wy to rozwiązujecie? A może jednak wynajem studentom się generalnie nie opłaca?

 • Re: Leczenie u studentów

  V rok przyjmuje pacjentów, oczywiscie pod nadzorem asystenta dydaktycznego (lekarza, najczesciej doktoranci) minusem jest, że trwa to dłużej, bo student trochę zrobi..i sprawdza go lekarz, a na sali klinicznej jest kilku studentów, do ktorych musi podchodzić w zamian dostajesz wypełnienie

 • Re: Student - karta kredytowa?

  Jak wychodzi z lektury wątku, bank może przyznać kartę kredytową nawet studentowi bez dochodów. Jeśli student liczy tylko na rodziców, ewentualne stypendium, bez chęci brania dodatkowych fuch /pracy by coś dorobić a ma w zasięgu własną kartę kredytową, to jest na dobrej drodze by wpaść w niezłe

 • Wakacje studentów

  Co robią w wakacje Wasi studenci? Ot tak na luzie pytam

 • Re: Student - karta kredytowa?

  palacinka2020 Re: Student - karta kredytowa? 04.04.22, 08:23 Dostanie bez problemu. Na pewno w pko i w mbanku. U mnie na uczelni wrecz wciskali karty kredytowe. Sama też sprawdziłam, tak na szybko, w Polsce karty kredytowe dla studentów oferują mbank, ing, millenium, pko bp. ("w Polsce" podkreślone,

 • Re: Student - karta kredytowa?

  Do karty kredytowej nie potrzeba stałej pracy. Wystarczą regularne wpływy na konto, zresztą banki mają oferty kart dla studentów.

 • nie wpuściła hinduskich studentów - co zrozumiale

  stavros2002 napisał: > Czy studenci indyjscy nie są ofiarami wojny? Polska nie wpuściła hinduskich studentów - co zrozumiale musza miec papiery, ze studiowali na Ukrainie. kazdy NORMALNY student takie ma.