Więcej o:

urlop macierzyński

Wypowiedzi na forum o:

urlop macierzyński

 • urlop macierzyński

  Jest po urlopie macierzyńskim w tej chwili na urlopie wypoczynkowym. Czy przysługuje mi te dodatkowe dwa tygodnie urlopu macierzyńskiego czy nie?

 • Urlop macierzyński

  Jak to jest naprawdę? Czy rzeczywiście trzeba pójść na urlop macierzyński 2 tygodnie przed terminem porodu? Nie można dostać zwolnienia lekarskiego do terminu porodu a potem korzystać z urlopu macierzyńskiego? Poradźcie.

 • urlop macierzyński

  chciałam zapytać Was dziewczyny jak to jest z urlopem macierzyńskim. Mam umowę na czas nieokreślony od kiedy liczony jest urlop macierzyń np jak jakiś czas przed rozwiazanien np ostatni miesiąc bedę na chorobowym to ubywa mi macierzyńskiego?

 • urlop macierzyński

  jeżeli kobieta nie urodzi w przewidywanym terminie, to czy może otrzymać od lekarza zwolnienie lekarskie, czy też od tego dnia MUSI jej sie rozpocząć urlop macierzyński? PS. Przy tak krótkim urlopie macierzyńskim zdecydowanie byłoby to dla niej niekorzystne.

 • Praca a urlop macierzyński.

  Witam. Jestem na urlopie macierzyńskim od 8 miesięcy na umowie o pracę. Czy mogę podczas urlopu macierzyńskiego iść do pracy na umowę zlecenie do innego pracodawcy? Czy dopiero po macierzyńskim? Bo każdy mówi inaczej i już sama nie wiem.

 • urlop macierzyński

  kto wie? dla kogo dłuższy o 2 tyg. urlop macierzyński?

 • Urlop macierzyński

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami , od kiedy przysługuje urlop macierzyński? - zapewne dla pracującej od dnia porodu, a w przypadku gdy ciężarna przebywa na zwolnieniu lekarskim? Pamiętam, że kilka lat wstecz miałam wystawiony urlop macierzyński około 2 tyg. przed planowanym terminem porodu. --

 • Dodatkowy urlop macierzyński

  Właśnie trafiłam na ten temat, więc zamieszczam, bo może ktoś nie jest zorientowany: Warunki wykorzystania dodatkowego urlopu macierzyńskiego Mam pracownicę, której termin porodu jest wyznaczony na sierpień 2010 r. Proszę o wyjaśnienie art. 1821 Kodeksu pracy - dodatkowy urlop macierzyński. Czy

 • Urlop macierzyński

  Do jakiego wieku dziecka przysługuje matce urlop macierzyński? Chciałabym spędzić a dzieckiem jak najwięcej czasu, ośrodek powiedział nam, że nasze dziecko będzie miało od 3 do 6 lat, kto wie, prosze o podpowiedź, do jakiego wieku dziecka adopcyjnego przysługuje urlop macierzyński, jeśli w ogóle???

 • wydłużenie urlopu macierzyńskiego

  Czy to prawda,że jeśli w trakcie urlopu macierzyńskiego mama lub dzidzia trafia do szpitala, urlop macierzyński wydłuża się o czas pobytu w szpitalu? Justyna