Więcej o:

usta

Wypowiedzi na forum o:

usta

 • Która powiększała usta?

  Usta- dość wąskie, uroda stonowana, nie wyzywająca. Planuję powiększyć trochę usta, bo z wiekiem mają coraz bardziej " zacięty wygląd". Broń Boże nie pontony, nie kaczy dziób. Tak troszkę. Ile wziąć na początek 0.5 ml czy 1 ml? Ps. Proszę o nie podawanie nazw klinik i żadnej krypciochy, bo już wiem,

 • Re: makijaż permanentny ust

  Robię, z cieniowaniem ust. Moje usta zaczęły tracić pigment i w końcu się zdecydowałam. Efekt super, wybrałam średnie krycie - na co dzień nie używam pomadki. Przez kilka godzin po pierwszym makijażu wyglądałam jak zaawansowany glonojad, więc warto wziąć to pod uwagę umawiając termin.

 • Re: Balsam do ust

  To nie jest tylko na noc, ot taka nazwa byś sobie do snu posmarowała usta, ale możesz też w ciągu dnia. Ladnie pachnie i wygląda na ustach, są różne wersje, ale wg mnie przeciętniak.

 • Re: Balsam do ust

  Za radą dermatologa: Ducray Keracnyl Repair, regenerujący balsam do ust

 • Jakie zabiegi na usta poleca emama?

  Z wiekiem rozmył mi się kontur ust i lekko zmienił-zbladł kolor. Zaczęłam przeszukiwać internet w poszukiwaniu opcji i jestem dość przytłoczona ilością możliwych zabiegów. Może Wy, drogie emamy coś polecicie? Za żadne skarby świata nie chcę być glonojadem, ale dla własnego komfortu coś chciałabym

 • Re: makijaż permanentny ust

  Tak warto! Pod warunkiem, że się trafi w dobre ręce i osiągnie naturalne efekt Moje usta mają teraz tak piękny kształt, że do tej samej kosmetyczki pobiegły wszystkie moje przyjaciółki, bo podobnie jak ja zwyczajnie się bały, że efekt będzie przerysowany.

 • Re: Balsam do ust

  to może mega pielęgnująca pomadka? polecam te od Miya, nie jest to jakaś super trwałość, właśnie coś jak mocniej napigmentowany balsam do ust. Dla mnie ideał, bo całe życie walczę z suchymi i spierzchniętymi ustami. Z takich typowo pielęgnujących to oprócz już wymienianych trafiłam na pillingujące w

 • Re: Balsam do ust

  Body Shop masełko weganskie do ust -- lot_w_kosmos napisała: >najbardziej liczę na to, że Ukraincy się poddadzą.

 • Re: Balsam do ust

  figa_z_makiem99 napisała: > Parafiny są bezpieczne dla skóry i całego organizmu. Zapewne. Dlatego dodajesz je do majonezu i ciasta. ;-) A koloryzowane kosmetyki do ust mogą być ze składników praktycznie spożywczych.

 • Re: Balsam do ust

  Myślałam o takim, tylko różowym. Ale niektórzy piszą, że usta pieką jak poparzone j tak kolejny miesiąc odkładam zakup. A nawet nie wiedziałam, że są takie i czerwone.