Więcej o:

usta

Wypowiedzi na forum o:

usta

 • Male białe grudki po powiekrzeniu ust

  Hej. Pod koniec stycznia zrobiłam piersze powiększenie ust . po tym czasie mam cały czas male biale grudki . moje pytanie brzmi czy są one groźne i czy mam ufać się do kosmetyczniki która wykonywała mi zabieg czy one zejdą ?

 • Usta zaproponowałbym ...

  Jako wielbiciel. Tylko, że średnio upośledzony juzer dowolnego edytora zdjęć potrafiłby złożyć usta z "brwiami", i byłaby cała twarz. :)

 • Re: powiększenie ust

  Polecam sprawdzić sobie narzeczona tam robiła usta i jest super zadowolona.

 • Piekące usta

  Od kilku miesięcy, pieką mnie usta. Raz bardziej, raz mniej. W nocy jest ok. Żadne maści,kremy,błyszczki , nie pomagają . Macie jakiś sprawdzony sposób na taką dolegliwość? Jakie badania wykonać Morfologia jest w porządku.

 • Naczyniak na ustach

  Mam małego naczyniaka na dolnej wardze ust. Dentystka powiedziała, że powinnam iśc z tym do lekarza, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia do jakiego specjalisty powinnam się udać. Ktos mi coś podpowie.

 • usta

  Ostatnio duzo tu watkow o metamorfozach i zabiegach z kregu medycyny estetycznej. Wokol mnie coraz wiecej kolezanek poprawia sobie usta, efekty mnie nie powalaja. Za to obserwujac profil Dzieciakow cudakow i Moniki zwracam czesto uwage na jej usta, sa naprawde piekne, podoba mi sie i ksztalt i

 • Help Opuchnięte usta

  Pomocy. Wczoraj na noc posmarowałam usta mascią tribiotic na ta zmianę jakby opryszczke. Zamiast nanieść tylko na ta zmianę wzięłam na całe usta. Dziś rano obie wargi opuchnięte. Czym poratowac się żeby zeszły glonojady.

 • Korekta nosa/ust kwasem hialuronowym

  Czy te zabiegi są krótkotrwałe? Czy kwas hialuronowy, po 9-12 miesiącach od podania, jest metabolizowany przez organizm i nos/usta wracają do wcześniejszego kształtu? Czy jednak nigdy już nie uzyskamy, takiego samego wyglądu ust/nosa, jaki mieliśmy naturalnie czyli przed ostrzykiwaniem?

 • Czy pompowane usta wracają do swojego kształtu?

  Tak z ciekawości - co się dzieje, kiedy robi się te przedziwne usta pontony lub w jakimś dziwnym kształcie i utrzymuje w tym stanie kilka lat, a potem przestaje jednak ładować w nie kasę? One wracają do stanu wyjściowego? Przeglądałam pudla i trafiłam na tę dziewczynę i tak się zaczęłam zastanawiać.

 • Rana na ustach

  W czwartek wyskoczyła mi na dolnej wardze (bardziej po środku niż na brzegu) gulka która aktualnie zniknęła ale wyglada jak rana po ugryzieniu. Nie bolało, nie swędzialo gdy wychodziło ani teraz. Czy to może być opryszczka? Nigdy jej nie miałam, dodam ze codziennie rano ta rana pęka i leje się z