Wielu z nas w domu ma dziś wiele akumulatorów: do kosiarki, do wiertarkowkretarki, power banki itp itd Gdzie je przechowujecie, żeby było bezpiecznej, dla urzadzenia ale również przeciwpożarowo? Ja trzymam je luźno leżące na półce w garażu - może to kiepskie rozwiązanie? Garaż jest ogrzewany, ale
napisał: > Podobno są specjalne szafy do bezpiecznego przechowywania akumulatorów, torby a > może plastikowe pudełka? Tak, są specjalne, niepalne pojemniki lub etui. Od ponad dwudziestu lat akumulatory li-po trzymam w kamionkowym pojemniku z wentylacją. Pozostałe aku, w metalowych obudowach cel nie
Jak przechowuję akumulatory? BEZPIECZNIE! -- Jeżeli po pięćdziesiątce nie jesteś zadowolony z życia, musisz sobie nalać następną. If you are not happy, you lose time.
Jak ma coś być dłużej nieużywane (np. akumulatory do narzędzi ogrodowych w zimie) to przed końcem sezonu rozladowuję do połowy i tak odkładam na półkę w garażu (+20 jak w reszcie domu). O tyle łatwiejsze, że narzędzia ogrodowe kupowałem w OBI i ichni system ma akumulatory z podglądem stanu
Specjalne szafy do przechowywania akumulatorów? Jakiś bezsens-Kolego. Na te wynalazki akumulatorowe-co to są cudenkami techniki patrzę inaczej. Prawie ich -poza wiertarkowkrętarka- nie kupuję-bo to lipa. Kosiarka akumulatorowa -2 x droższa od spalinowej i mniej trwała i niewygodna, ładujesz co 1/2
elektronarzędzia na kablu, to mam parę sprzętów akumulatorowych typu wiertarko-wkrętarki (wiadomo, ciężko jest w wielu miejscach korzystać z wkrętarki z kablem) i to chińszczyznę z Lidla. Działaja niektóre już 10 lat, żadnych oznak niskiej trwałości akumulatorów.
Ostrożnie przy wymianie! Wymiana akumulatora – już nie taka prosta jak kiedyś Różne są opinie o współczesnych akumulatorach – jedni mówią, że gorsze niż kiedyś, inni że po prostu bardziej obciążone przez elektronikę i systemy Start-Stop. Faktem jest, że dziś akumulator ma dużo trudniejsze życie niż
Mam problem z moim suzuki swift. Może ktoś coś doradzi, tylko proszę bez szyderstw. Jeździłam nim przed niedzielą, chyba w czwartek? A dziś nawet się nie chciał otworzyć, musiałam otwierać kluczykiem. Kompletny brak prądu! Pomyślałam o akumulatorze, ale musiałby być rozładowany całkowicie, a kilka
Próbowałem nabyć akumulator na Waryńskiego u znanej pani w Radomiu - pani zaproponowała mi akumulator ukraińskiej firmy mówiąc mi że mają grube płyty -chodziło mi o 100kę i taki mi oferowała ale - zobaczyłem iż akumulatory z tego segmentu są zakurzone :):) poprosiłem panią aby mi pokazała gdzie jest
padl mi mam mozna podlaczyc akumulator samochodowy aby odpalic motocykl?