Przyznam, że przeróżni demograficzni trybuni ludowi to ostatnio moje osobiste guilty pleasure. Wywody starych, zblazowanych dziadków dlaczegóż to młodzi nie chcą dzieci i że "kiedyś to panie było" są prawie zawsze przezabawne. Jednak prawdziwy bank rozbił Sławomir Mentzen swoim utyskiwaniem
Panowie w wieku średnim, kiedy już swoim pijaństwem rozbiją rodzinę i umęczą wszystkich wokół, nagle odkrywają, że odkąd przestali pić, mają dużo wolnego czasu. Zaraz potem odkrywają religię. -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/
Według danych z czerwca 2023 roku, w Warszawie funkcjonowały 3 389 punktów detalicznych sprzedających alkohol (sklepów), a także 2 802 punkty gastronomiczne, które również mogą sprzedawać alkohol, takie jak restauracje czy bary. W Finlandii alkohol (powyżej 4,7% alkoholu) sprzedawany jest wyłącznie
dziewczyna bardzo ale to bardzo przesadzili z alkoholem - dziewczyna szczuplutka, niewiele jadła i gdy rodzice po nią przyjechali, była prawie nieprzytomna. Chłopak się przewrócił w toalecie i złamał rękę i rozbił głowę (podobno krew się lała, ktoś go zawiózł do szpitala). Chłopak akurat nie z klasy
A prowadzić życie towarzyskie mł > ody człowiek musi. > > angazetka napisała: > > > A on nawet nie jest starym dziadem. > > Też prowadziłam życie towarzyskie na studiach, co czwartek chodziliśmy do klubu potańczyć i nie zawsze był alkohol. Ponadto mieszkałam w akademiku i alkohol był tylko przy
A myślalam, że powie, że kiedyś to po pijaku częściej dzieci płodzili, że alkohol zwiększał chęć na igraszki
napisała: > To już twoja projekcja, że konsumpcja alkoholu jest zawsze tożsama z upijaniem > się i wędrówkami po spelunach. Sama napisałaś, że upijałaś się i łaziłaś po spelunach. Kto ma problem z alkoholem przecież widać jak na dłoni. Patologiczne jest twierdzić, że bez picia nie da się zawiązywać
napisała: > Ale są dane, które wskazują, ż > e co drugi człowiek przed 30 jest singlem. Młodzi uprawiają mniej seksu niż sta > rsze pokolenia. To jest nienormalne i zupełnie sprzeczne z biologią. Ja nie twi > erdzę, że tylko picie/niepicie alkoholu jest odpowiedzialne za stan rzeczy, ale > też nie
Prowokujace..?! Przyznam, ze jako dojrzaly facet nigdy nie wypilem z mezczyznami tyle alkoholu ile wypilem z kobietami. Zasysaly depresyjnie jak gabki. Potem odpalala sie cala dramaturgia...
Słownik jest jednak bezlitosny: upić się to wypiwszy pewną ilość alkoholu, doprowadzić się do stanu zamroczenia . -- Riki w ramach uprzejmej konwersacji o zaburzeniach odżywania: "A Ty jesteś może rzygulinką?"