zmieniło od tamtego czasu. Jest reakcja, nie ma specjalnych mechanizmów zabezpieczających przed podobnymi sprawami, a jeśli są, to nikt o nie nie dba i nie egzekwuje. Poszumią, poszaleją, poburczą, sprawa przycichnie i wszystko do normy wróci (już teraz niejaki Burczy twierdzi, że pomiędzy
Oficjalne wyjaśnienie Trump „ Myślałem, że to ja jako lekarz, i że to ma związek z Czerwonym Krzyżem, który wspieramy. I tylko fake newsy mogły to wymyślić – powiedział Trump. – Ja jako lekarz mam pomagać ludziom. I rzeczywiście pomagam ludziom. Sprawiam, że ludziom robi się o wiele lepiej”
Nie widzę wątku o Porsze pana Dawida. Tak się sklada ze byłam u niego na Sor wctamtym roku, bardzo miły. Ujawnione dochody zdziwily mnie, gdyz jak dziś pamietam pytał mnie o zawód i zarobki i pamiętam jak narzekal ze oj pani cięzko i małe zarobki. Polacy zwykli zarzekać nawet ja Porsze w garażu.
. Brak terminów:/ Dotrwałam do planowanego terminu i wyszły mi nieciekawe wyniki. Może być coś, moze nie być nic. Lekarz na wizycie zgromił mnie potwornie. Wg niego jestem nieodpowiedzialna, sama sobie przesuwam termin, jestem lekkomyślna. Nie docierały do niego żadne argumenty, na karcie
Wie ktoś może? Chodzi o rolę odżywiania zarówno w zapobieganiu jak i leczeniu chorób. Rozmawiałem z moim lekarzem rodzinnym i wpływie diety i głodówek na zdrowie (np eliminacja alergii), to nie miał za bardzo pojęcia na temat. Coś wspomniał że trzeba rozmawiać z dietetykiem, który nawet nie jest
Przynajmniej w Polsce. Wie ktoś może? Chodzi o rolę odżywiania zarówno w zapobieganiu jak i leczeniu chorób. Rozmawiałem z moim lekarzem rodzinnym i wpływie diety i głodówek na zdrowie (np eliminacja alergii), to nie miał za bardzo pojęcia na temat. Coś wspomniał że trzeba rozmawiać z dietetykiem,
zarobków limitu. Przemawia przeze mnie prywata bo mam w rodzinie lekarzy.:)
Córka kończy za pół roku 18 lat - z racji stanu zdrowia jest pod opieką kilku specjalistów, u których wizyty są co kilka miesięcy do roku nawet. Czy orientujecie się jak to sprawnie przeprowadzić - przeniesienie od specjalisty dziecięcego do dorosłego? Potrzebuję od rodzinnego (jakiego - pediatry,
1. Czy jest dla was łatwo dostępny? (w tym samym dniu, ewentualnie nazajutrz w sytuacji nienaglącej) 2. Czy zawsze wybieracie tego samego lekarza? Czy może - jeśli nie ma "waszego" w danym dniu, wybieracie innego? 3. Czy jesteście zadowolone z fachowości, intuicji diagnostycznej i ogólnej empatii
A jakie masz objawy. Wątpię, że znajdziesz tu lekarza. Pzdr