Wypowiedzi na forum o:

auta

  • Szansa z rękojmie? Uszkodzone auto przy zakupie

    Dzień dobry Szukam porady co mam zrobić w takiej sytuacji. Zakupiłam auto od osoby prywatnej. Tydzien pp zakupie podczas pierszego wyjazdu około 20 km od miejsca zamieszkania auto popsuło mi się w drodze. Zaczął wyciekac plyn, auto zaczęło się grzać, zwolniło, stanęło. Okazało się że to uszczelka

  • Auto Volkswagen

    Takim autem jechał33-letni obywatel Niemiec w Lipsku do miejsca zdarzenia. Policja wydała komunikat takiej treści: "Prosimy unikać udostępniania niezweryfikowanych doniesień oraz zdjęć i filmów z miejsca zdarzenia. Informacje należy czerpać z oficjalnych i sprawdzonych źródeł. Fałszywe informacje

  • Nowe auto z salonu sprawdzane miernikiem lakieru

    Co za czasy. Dziś nikomu nie można ufać. Nawet nowe auto z salonu sprawdzają ... Dawniej przychodziło się do salonu i wyjeżdżało nowym autem w pełnym przekonaniu że wszystko musi być okey, bo przecież to nowe

  • Auto które zmieści 4 średnie walizki w bagażniku

    Musimy kupić nowe auto. Chcemy hybrydę żeby w mieście paliła do 5 litrów max. Wypożyczyliśmy do testowania auto ale zmieści tylko dwie średnie walizki. Co proponujecie bo już się poddaję?

  • Wraki aut a wspólnota mieszkaniowa

    Od dłuższego czasu na terenie mojej wspólnoty na parkingu zalegają dwa wraki aut. Jedno pozbawione rejestracji, drugie w ktorym zeszło powietrze z opon. Pytałam we wspólnocie o możliwość usunięcia tych aut, powiedziano mi, że wspólnota nie ma do tego prawa. A na parkingu brakuje miejsc parkingowych.

  • Zasada Skup aut Poznań - Sprzedaj swój samochód!

    Skup aut Zasada to firma działająca na rynku motoryzacyjnym w Poznaniu od ponad dwudziestu lat, zajmująca się skupem samochodów osobowych i dostawczych. Firma przyjmuje pojazdy wszystkich marek i roczników, niezależnie od ich stanu technicznego, zarówno sprawne, jak i uszkodzone czy powypadkowe.

  • Auto za ok. 40tys

    jakie auto za 40tys, jak na razie patrzylem na A3,Golfa,Leona

  • Auto na raty bez BIK – jakie macie doświadczenia?

    Szukałem pozabankowej opcji na zakup auta i trafiłem na Autofin. U nich wystarczy tylko dowód, prawo jazdy i wkład własny. Nie sprawdzają baz ani dochodu. Mają setki aut z gwarancją i opłacają ubezpieczenie przez cały czas spłaty. Jedyne co, to trzeba mieć ukończone 25 lat i nie być po upadłości. U

  • Rysa na aucie , szwagier - żart? Kto ma rację?

    Mam nowe auto,stoi w ogródku. W sobotę było spotkanie rodzinne i gdy przyszłam usłyszałam od szwagra pytanie, gdzie narysowałam drzwi lewe, bo mam ogromną rysę. Więc przestraszona poszłam obadać, tymczasem on pokładał się ze śmiechu, bo to był żart. Wdg mnie zupełnie nieśmieszny. Oburzyłam się

  • Skup aut z dojazdem - ktoś poleci firmę? (Kuj-Pom)

    Cześć, mam pytanie do osób z naszego regionu. Próbuję sprzedać starsze auto, ale mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Bydgoszczy i Torunia. Większość handlarzy jak słyszy, że musi dojechać, to od razu kręci nosem, albo proponuje cenę jak za złom, żeby "odbić sobie paliwo".