Więcej o:

badanie

Wypowiedzi na forum o:

badanie

 • Badanie gin.

  Moja lekarka rodzinna zadzwonila do mnie i bardzo mnie zachecala zebym przyszla na badanie ginekologiczne plus cytologia. Troche mnie to zdziwilo. Ale poniewaz juz minelo 3 lata jak nie bylam to sie zgodzilam (u nas co 3 lata robia takie badania). Powiedziala, ze teraz robia jakas nowa metoda i

 • Badanie słuchu u dziecka

  Koleżanka mnie poprosiła, żebym zapytała co sądzicie na temat badania słuchu ABR u dziecka pod pełną narkozą? Jeżeli wasze dziecko miało takie badanie, to proszę napiszcie jak to wyglądało. Ogólnie wszystko co powinna matka o tym badaniu wiedzieć. Dziękujemy.

 • Badanie wzroku u dziecka

  Witam, mam pytanie odnośnie wykonywania badania wzroku u dziecka. Czy okulista, po wcześniejszym podaniu dziecku kropli używanych do oceny dna oka, może przeprowadzić zwykle komputerowe badanie wzroku (+ i -)? Z tego co wiem, krople te powodują czasowe pogorszenie widzenia, upośledzają zdolność

 • Czy przychodnia wyda wynik badania?

  Wiecie może, czy przychodnia wyda mi wynik badania przed konsultacją z lekarzem? Wynik jest "do konsultacji", takiej informacji udzieliła mi pani recepcjonistka. Wizyta 21/11. Czy mam prawo zobaczyć/dostać ten wynik wcześniej? -- Po pierwsze nie pluj. Obrażaj, ale higienę zachowaj.

 • Badania nad Zagładą po rządach PiS

  -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

 • Dlaczego przestępcy zgadzają się na badanie wariog

  Dlaczego przestępcy zgadzają się na badanie wariografem? "Liczą na łut szczęścia" Kaczyński nie chce się poddać badaniu. Cwaniaczek, myśli, że tym oszuka prawo i sprawiedliwość.

 • medycyna pracy - badania?

  jak pownna wyglądać wzorcowa wizyta u lekarza medycyny pracy? u mnie jest tak - najpierw okulista - pani mówi, że powinnam mieć okulary ale mi ich nie przepisze, bo lekarz kierujący nie ma podpisanej umowy. wizyta u lekarza - dotychczas bywało tak - jak się pani czuje? coś pani dolega? czy ma pani

 • USG zamiast badania gin?

  Już trzeci raz mi się zdarzyło. Nie mam stałego lekarza, nic się nie dzieje, wizyty doroczne czysto kontrolne, i na fotel wchodzę do pobrania cytologii. Tylko i wyłącznie. Potem USG. Badania palpacyjnego nie ma. To teraz norma?

 • Wizyta u endokrynologa - jakie badania?

  Mam wyczekaną wizytę za 2 tyg, poradźcie jakie badania dobrze mieć na pierwszą wizytę TSH FT3 FT4 morfologa to wiem, ale możne dobrze byłoby mieć coś jeszcze?

 • Instytut Badań nad Renesansem i Barokiem

  To nie są jaja, to się naprawdę Koledzy muszą przecież gdzieś pracować. Ciekawe coo jeszcze wymyśłą przez te kilka tygodni? Może Narodowy Instytut Badania Hemorojdów?