przepis sprawdzony i bardzo latwy potrzebuje (upieklam w zyciu z 5 ciast). czy emama pomoze?
Dziewczyny, poradzcie! W przyszly weekend organizuje urodziny mojej corki (8 lat) i potrzebuje inspiracji jesli chodzi o ciasto - nie musi byc tradycyjny tort, a nawet nie powinien. Dzieci spotykaja sie w klubie, gdzie bedzie obsluga i przygotowane slodkie przekaski. Klub prosi tylko o przyniesienie
Witam piękne panie,jakie najbardziej lubicie ciasto z truskawkami,mile widziane przepisy,pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego,spokojnego i pięknego dnia 🌷🪻🌺🌹🌻
Przeczytałam na forum, że żeby nie przytyć w święta należy do kawki zjeść jeden kawałek ciasta. Tak też i robię. Jeden kawałek sernika, jeden makowca i jeden ciasta czekoladowego. Czuję, że od razu świat jest piękniejszy i nabieram energii do dalszego szykowania. Zaraz się biorę za tatara z
😘 To jest chyba w przepisie na ciasto francuskie, w sensie na samo ciasto.
> > > > Proszę sobie wybrać te drugie wyglada jak ciasto z pauszkami krabowymi, czy jak to sie zwie :P
zrobilam to ciasto dodajac konfiture malinowa i platki migdalowe jak w tym i wyszlo pyszne
Taką grubość miało swego czasu dobre jakoś od Bliklego. Niestety, od lat go nie widziałam. Ciasto mrożone innych firm jest faktycznie ciensze. I nie na maśle 😕
>maszynka sie nie sprawdzi, to bardzo prawdopodobne bo ja tu nie mam żadnego doświadczenia. Znaczy, wyrabiasz ciasto, rozpłaszczasz, składasz na 3 i dopiero walkujesz? Natomiast kiedyś, kiedy próbowałam jak najmniej uciążliwych opcji robienia pierogów, to brałam kulkę ciasta i wałki maszynki same
Upiekłam dziś ciasto a rzadko piekę bo nie bardzo mi wychodzi.Czy zanosicie,czestujecie swoim ciastem w pracy?Moja mama zanosił koleżanki,co jak upieką,to przynoszą ale nie jest ich dużo.Są też takie,co pieką co tydzień a w ogóle nie przynoszą ,za to jak ktoś przyniesie,to rzucają się na nie