bracia

Wypowiedzi na forum o:

bracia

  • Trzej bracia szukają rodziny adopcyjnej

    Krzysztof (7,5 lat), Jakub (5 lat) i Paweł (3,5 roku) to trzej bracia, których łączy wyjątkowa więź. Wspólnie dorastają, wspólnie odkrywają świat i wspólnie marzą o domu, w którym będą mogli czuć się bezpieczni i kochani. Chłopcy od maja 2023 roku przebywają w rodzinnej pieczy zastępczej. Mają

  • Bracia Rodzeń - jestescie za czy przeciw?

    Wg mnie bardzo ważne jest to by poznawać jak bardzo sposób odżywiania się ma wpływ na zdrowie. I jak dużo można osiągnąć przez redukcję węglowodanów w diecie. I przez post przerywany czy głodówki. W połączeniu z aktywnością fizyczną. I tu działanie braci Rodzeń jest super. Wg mnie nie można polegać

  • umarl Aramis (*) brat Bursztyna (*)

    zawał 😿 Bursztyn (*) zadbal by brat nie cierpial.. -- Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022

  • Re: Trzech braci, Lech, Czech i Rus

    Było tylko dwóch braci: Lech i Czech. Rus został dopisany później.

  • Opieka nad niepełnosprawnym bratem/siostra

    Taka sytuacja. Rodzeństwo, starsza siostra i młodszy brat. Oboje dorośli. Brat choruje na porażenie mózgowe, jest ubezwłasnowolniony, matka jest opiekunem prawnym, jest całkowicie niezdolny do samodzielnej egzystencji. Ich ojciec nie żyje, siostra brata mieszka osobno z mężem. Matce już brakuje sił,

  • Re: Bracia Rodzeń - jestescie za czy przeciw?

    aagnes napisał: > Kiedyś tez polecano margaryne zamiast masła i jedno jajko w tygodniu, > a w ksiazeczce zdrowia dziecka mojej i brata są przepisy na "mieszanki" > z mleka w proszku, mąki i cukru. Czy to znaczy, że dietetyczka mnie okłamała? -- Każde dobro zostanie ukarane.

  • Re: Bracia Rodzeń - jestescie za czy przeciw?

    Ale to Polacy dalej tak ich określają, widocznie bracia Rodzeń wzorują się na braciach Grimm :P

  • Bracia mniejsi a „osiągniecia” kapitalizmu.

    Mam nastepujace reflkeksje. Bracia mniejsi – czasem słyszy się to określenie w kontekście zwierzat. Brzmi bardzo przyujaznie wobec zwierzat. Niestety w dużej mierze określenie to w moim przekonaniu wyraza swoiste pustosłowie. Czemu? O tym będzie dalej. Z drugiej strony bardzo często w mediach słyszy

  • Re: Bracia Rodzeń - jestescie za czy przeciw?

    Ja mozna byc za... Przecież bracia Rodzen to totalne szury. Pomecam wywiad : Dlaczego bracia Rodzeń szkodzą? Lekarz: czują się mesjaszami | Newsweek

  • Re: Bracia Rodzeń - jestescie za czy przeciw?

    princesswhitewolf napisała: > Przeciez bracia Rodzen diety keto nie wymyslili i istniala na długo zanim sie w > sieci pojawili. > Wiem, ale pytanie moje dotyczyło co sądzicie o tym co głoszą dr bracia?