Domowy sposób na loki bez użycia ciepła! Ten trik urodowy z TikToka bije rekordy popularności

Piękne, bujne loki to coś, co każda kobieta chce mieć raz na jakiś czas na głowie. Nie każdy ma kręcone włosy, więc warto znać sposób na loki bez użycia ciepła. Pewna Tiktokerka pokazała świetny trik, który zastąpi lokówkę!

Każda kobieta chce, aby jej włosy były gęste, piękne i zdrowe. Niestety, ale urządzenia takie jak prostownica, suszarka czy lokówka mogą zaszkodzić strukturze włosów. Wysokie temperatury uszkadzają łuski włosów i sprawiają, że są one w słabszej kondycji. Jak w takim razie zrobić loki bez użycia ciepła? Włosy na pasek od szlafroka? Oczywiście, że tak! 

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sposób na loki bez wysokich temperatur. Tiktokerki są zachwycone

Na znanej platformie Tiktok wiele influencerek zachwyca się sposobem na loki bez użycia ciepła. Jedna z użytkowniczek h.jankowska_ pokazała jak zapleść włosy na sznurek od szlafroka, aby uzyskać piękne loki. Oszałamiający efekt zachwycił samą tiktokerkę. Sposób na loki bez lokówki przedstawia się następująco:

  1. Na początek rozczesz dokładnie włosy, nałóż piankę lub mgiełkę na pasma.
  2. Zrób przedziałek na środku głowy. 
  3. Następnie sznurek od szlafroka połóż na płasko na głowie.
  4. Pasma włosów zacznij zawijać na zewnątrz od samej góry.
  5. Po owinięciu pierwszego pasma włosów dobierz kolejne pasmo i tak samo owijaj.
  6. Włosy ze sznurkiem zostaw na około 3 godziny.

Zachęcamy do sprawdzenia filmiku poniżej z instruktażem.

Domowy sposób na fale bez użycia ciepła. Zwiąż włosy w ten sposób

Jeśli chcesz mieć na włosach efekt delikatnych fal, warto spróbować domowego sposobu, który potrafi zdziałać cuda! Metoda ze sznurkiem od szlafroka da ci bujne i piękne loki, a związanie włosów w najprostszy warkocz sprawi, że pasma włosów po kilku godzinach będą się pięknie i delikatnie falować. Jeśli chcesz, aby efekt utrzymał się jak najdłużej, warto spryskać włosy lakierem. Robiąc warkocz dobierany, możesz liczyć na nieco mocniejsze fale, a włosy zaczną się falować nawet od nasady.

Więcej o: