Jak stylizować grzywkę? Ten trik z TikToka jest genialny! Fryzura zyska objętość w niecałe 2 minuty

Posiadaczki grzywki wiedzą, jak ciężko czasami o nią zadbać, aby ta wyglądała spektakularnie. Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała sprytny sposób na ułożenie grzywki, cały proces zajmuje tylko dwie minuty! Dzięki niemu grzywka będzie miała super objętość.

Grzywka to fryzura, która od lat jest na topie i coraz więcej osób się na nią decyduje. Dbanie o grzywkę nie należy do najłatwiejszych, ale jej ułożenie jak się okazuje, może zająć nie więcej niż dwie minuty. 

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Grzywka z objętością? Poznaj trik z TikToka

Jedna z użytkowniczek TikToka parknamee na swoim koncie pokazuje jak dbać o włosy oraz przedstawia ciekawe pomysły na fryzury. Tiktokerka dzieli się również niesamowitymi trikami, które ułatwiają m.in. zadbanie o grzywkę. Na popularnym filmiku dziewczyna zaprezentowała, jak w dosłownie dwie minuty ułożyć grzywkę w taki sposób, aby miała objętość i wyglądała spektakularnie. Wystarczy, że użyjesz wałka do włosów, który nałożysz na swoją grzywkę. Pozostaw na go na dwie minuty i zdejmij. Grzywka będzie układała się idealnie, a co najważniejsze nie użyjesz w tym sposobie ciepła np. z prostownicy, które szkodzi włosom.

Stylizacje grzywki. Najważniejsze zasady

Stylizacja grzywki to czasami spore wyzwanie. Często posiadaczki i posiadacze grzywki popełniają ogromny błąd przy jej układaniu. Co może spowodować, że fryzura nie będzie wyglądać najlepiej? Pamiętaj, że grzywkę należy układać wtedy, gdy jest ona mokra! Nie ma znaczenia czy masz włosy proste, falowane, kręcone, ani to czy grzywka układana jest na wprost lub na bok. Grzywka stylizowana na sucho może bardzo szybko zacząć się puszyć i nie będzie wyglądała estetycznie. Warto również w swojej łazience mieć okrągłą szczotkę, suszarkę i prostownicę na tzw. czarną godzinę.

Więcej o: