Czy stopy mają wpływ na nasz charakter? Jeśli masz ten kształt, to jesteś w gronie nielicznych

Czy kształt stóp może mieć wpływ na naszą osobowość? Zdaniem niektórych osób, nasz charakter może być wynikiem tego, jaki rodzaj stóp posiadamy. Sprawdź, czym się charakteryzuje stopa rzymska, egipska, grecka i kwadratowa. Dowiedz się, co może to o tobie mówić.

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku ma wpływ na nasz charakter i zachowanie. Czy stopy mogą odzwierciedlać to, kim jesteśmy? Wyjaśniamy!

Zobacz wideo Peeling do stóp - zrobisz go sama!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dłuższy drugi palec u nóg co oznacza? Jaka jest osoba z takimi stopami? 

Najwięcej osób ma stopy nazywane egipskimi. Charakteryzują się ułożeniem stopy od najdłuższego (palucha) do najkrótszego. Część osób wierzy, że posiadacze takich stóp miewają zmienne nastroje i łatwo ulegają emocjom. To także marzyciele oraz osoby, które cenią sobie prywatność. Z kolei 20 procent społeczeństwa ma stopy greckie. W takiej stopie najdłuższy jest drugi palec. Jeśli masz stopy greckie, to najprawdopodobniej jesteś osobą towarzyską, która patrzy na świat przez różowe okulary. Co więcej, właściciel takich stóp są inteligentni i kreatywni. Okazuje się, że takie stopy często mają artyści oraz sportowcy. 

Długość palców u nóg - znaczenie. Te osoby są niezwykle towarzyskie 

Stopy rzymskie ma zaledwie 10 procent społeczeństwa. Czym się charakteryzują? Tym, że pierwsze trzy palce są tej samej długości. Zdaniem niektórych, osoby z takimi stopamiekstrawertykami i lubią skupiać na sobie uwagę. To także osoby, które uwielbiają zdobywać nowe doświadczenia, a nauka to ich wielka pasja. Maja także swoje cienie. Mogą być wybuchowi oraz doprowadzać do kłótni. 

Długość palców u nóg a osobowość. Co to o tobie mówi?

Najmniej osób ma stopy kwadratowe, czyli takie, gdzie wszystkie palce są mniej więcej tej samej długości. Uważa się, że posiadacze takich stópracjonalni i mają analityczny umysł. Decyzje, które podejmują, są zawsze przemyślane, a wszystkie swoje kroki dokładnie planują. To także osoby stabilne emocjonalnie, na które zawsze możesz liczyć.

Pamiętaj jednak, aby traktować te informacje z przymrużeniem oka.

Więcej o: