Te znaki zodiaku to straszni zazdrośnicy! Wolą trzymać swoją drugą połówkę blisko siebie

Zdaniem astrologów taka cecha charakteru, jak zazdrość także jest zapisana w gwiazdach. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku to z natury prawdziwi zazdrośnicy w związku. Te osoby niezwykle często czują się niepewnie w relacji, nawet niechcący starają się przejąć kontrolę. Sprawdź, które znaki zodiaku są najbardziej zazdrosne.

Choć każdy znak zodiaku bywa zazdrosny w konkretnych momentach, to są takie, których to uczucie praktycznie nie opuszcza. W ich przekonaniu każda nowo poznana osoba jest potencjalnym zagrożeniem, a wizja utraty drugiej połówki to największy koszmar. Oto najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Pamiętaj, aby tego typu wróżby i powiązania traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Byk wciąż boi się straty

Zdarza się, że osoby spod tego znaku są niezwykle zazdrosne i ograniczające wobec swojej drugiej połówki. Zodiakalne Byki potrafią być też zaborcze. Mają dokładnie zaplanowaną przyszłość, przez co często traktują partnerów niemal jak własność. Niestety pod twardą skorupą chowają swoją niepewność, która również wpływa na to, jak wielkimi są zazdrośnikami. Ogarnia ich ciągły strach, że ktoś im bliski odejdzie. 

Skorpion nie chce poczuć się odrzucony. To najbardziej zazdrosny znak zodiaku

Według niektórych jest to najbardziej zazdrosny znak zodiaku, który wyjątkowo boi się zranienia i odrzucenia. Jeżeli zodiakalnemu Skorpionowi na tobie zależy, to najprawdopodobniej będzie próbował odciąć cię, ale i siebie od reszty świata, abyście mogli być tylko wy. Niestety często wykazuje on tendencje do dyskusji, a nawet szantaży, gdyż jego zazdrość potrafi być tak mocna, że za rywali uważa nawet najbliższą rodzinę, czy otoczenie w pracy

Niewinna Panna potrafi zaskoczyć. Jej niepewność skutkuje zazdrością

Choć zodiakalne Panny uchodzą za osoby niezwykle opanowane, poukładane i spokojne, to w głębi potrafią być naprawdę emocjonalne. Często wynika to z ich braku pewności siebie i licznych kompleksów. Ich największą obawą jest to, że nie są wystarczająco dobre dla swojego partnera, przez co często zmagają się z zazdrością. Problem z zaufaniem sprawia, że niekiedy kontrolują drugą połówkę, sprawdzając jej telefon, czy nawet śledząc. Zodiakalne Panny są niezwykle wnikliwe, dlatego dokładnie analizują wszelkie słowa i zachowania partnera. W tym przypadku lekki uśmiech w stronę obcej osoby, czy przyjacielski uścisk w pracy może okazać się dużym błędem. 

Więcej o: