Delikatne paznokcie to hit sezonu! Dzięki tym trikom stylizacja będzie banalnie prosta

Paznokcie na wiosnę 2023? Jakie wybrać? Pstrokate czy gładkie? Ostatnio hitem są delikatne stylizacje! Jednak ich wykonanie nie jest łatwe. Na szczęście mamy kilka trików, które ułatwią ci zrobienie "french'a", który aktualnie jest jednym z najmodniejszych wzorów.

Delikatne i naturalne paznokcie to najmodniejsza stylizacja w ostatnim czasie. Najbardziej znany jest tak zwany "french". Jednak wzór wcale nie jest prosty do wykonania na paznokciach. Mamy jednak kilka trików, które bardzo ułatwią ci wykonanie takiej stylizacji. Twoje paznokcie zrobią furorę wśród znajomych.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Wiosenne paznokcie, które zachwycają? French to modna, choć trudna do wykonania stylizacja

French to dość trudna stylizacja do wykonania. Warto więc poznać kilka trików, które pomogą ci ją zrobić samodzielnie. W tym sposobie możesz użyć monety i taśmy:

  1. Pomaluj paznokcie na ulubiony kolor, który będzie dobrze komponować się z drugim.
  2. Odrysuj na taśmie klejącej połowę obwodu monety.
  3. Następnie wytnij górną część taśmy, tak aby środek półkola był nienaruszony.
  4. W kolejnym korku przyklej taśmę tak, aby powstał odpowiedni wzór.
  5. Wybierz ulubiony kolor i pomaluj paznokieć tak jak zawsze.

Gotowe! Wystarczy tylko domalować niedoskonałości i wygładzić ewentualne krawędzie. 

Najmodniejsze paznokcie 2023. Wyczaruj efektownego "french'a" 

Innym genialnym sposobem jest namalowanie samodzielne szkicu na paznokciu. Będziesz potrzebować małego pędzelka. Narysuj u góry paznokcia poziomą linię, która będzie też ostatecznie granicą stylizacji. Następnie na środku namaluj niewielką pionową kreskę, która nie wyjdzie za obrys. W kolejnym kroku namaluj dwie linie, zaczynając od boku paznokcia (mniej więcej pośrodku jego krawędzi) i połącz nimi górny koniec krótkiej kreski. W ostatnim kroku po prostu wszystko wypełnij i gotowe. 

Eleganckie paznokcie są przede wszystkim zdrowe. Manicure japoński doskonale je odżywi 

Jeśli często wykonujesz stylizacje metodą hybrydową, pamiętaj, aby czasem odżywić paznokcie i dać im czas na regenerację. Świetną formą jest wykonanie manicure'u japońskiego. Wiele salonów oferuje taką usługę. Możesz również spróbować zrobić to samodzielnie. Po takim zabiegu paznokcie będą odżywione i lśniące, a także gotowe na kolejne stylizacje.

Więcej o: