Wynajmowały razem kawalerkę, dziś brylują na czerwonych dywanach. Historia niezwykłej przyjaźni

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedne z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Aktorki od lat podbijają serca widzów na małym i dużym ekranie. Wystąpiły wspólnie w kilku produkcjach, jednak poznały się o wiele wcześniej. Niewielu wie, że kiedyś dzieliły malutką kawalerkę!

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami fotografią, której nikt się nie spodziewał. Aktorka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z koleżanką z czasów młodości. Ku zaskoczeniu wszystkich, jest nią inna słynna aktorka, Agata Kulesza. Jak się okazuje, kobiety wynajmowały wspólnie mieszkanie i jeszcze w trakcie studiów rozpoczęły swoją wielką i nierozerwalną przyjaźń.

Zobacz wideo Gwiazdy narzekają na za niskie emerytury i ratują się dalszą aktywnością zawodową

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska dzieliły kawalerkę. Jak wyglądało wspólne mieszkanie?

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza wystąpiły wspólnie m.in. w produkcji "Rodzinka.pl", gdzie zagrały najlepsze przyjaciółki. Wygląda na to, że poza serialem także są sobie bardzo bliskie - łączy je prawdziwa przyjaźń. Pod innym postem Małgorzata Kożuchowska opisała, jak wyglądała jej relacja z Agatą Kuleszą w trakcie studiów. 

W 33m kawalerce przeżyłyśmy z Agatą Kuleszą mnóstwo historii, śmiechu, płaczu i tylko jedną albo dwie kłótnie. Byłyśmy studentkami aktorstwa, dla których serek był luksusem, ale nie przeszkadzało nam to w zorganizowaniu imprezy dla kilkudziesięciu osób w tym wspólnym pokoiku.

- można przeczytać na Instagramie aktorki.

 
 

Przyjaźń na lata. Jak potoczyła się kariera Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kuleszy?

Małgorzata Kożuchowska stała się rozpoznawalna nieco szybciej od swojej przyjaciółki. Zdobyła popularność dzięki produkcji "Kiler" oraz słynnej roli Hanki w serialu "M jak Miłość". Agata Kulesza w tamtym momencie nie pojawiała się jeszcze na dużym ekranie, ale wspierała przyjaciółkę w karierze. W programie "Uwaga"  podzieliła się wspomnieniami z czasów, gdy przyjaciółka osiągała pierwsze sukcesy.

Gośka zadzwoniła i pyta mnie, co robię. Mówię, że kotlety mielone. Ona była na jakiejś gali boksu i zapytała się, czy może przyjechać. (...) Ja się czułam taka sobie, przy tych kotletach, z tymi ścierkami i tak dalej. Otwieram drzwi, stoi Kożuchowska w futrze, na obcasach. Weszła, zrzuciła to futro i mówi: o Boże, kotlety. I zaczęła je jeść. Ona dokładnie wie, gdzie jest realny świat

- wyznała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska również wspierała Agatę Kuleszę, gdy film "Ida", w którym grała główną rolę, został uznany za najlepszą produkcję nieanglojęzyczną podczas gali wręczenia Oscarów w 2015 r

Lata temu, kiedy byłyśmy na studiach i mieszkałyśmy razem w malutkiej wynajmowanej kawalerce, fantazjowałyśmy na temat naszych oskarowych podziękowań. Chyba jednak żadna z nas nie przypuszczała, że kiedyś stanie na tym najsłynniejszym z czerwonych dywanów… Agata! Gratuluję! Jestem wzruszona i trzymam kciuki!

- napisała na Facebooku Małgorzata Kożuchowska.

Więcej o: