Jak wygląda najbogatsza kobieta na świecie? Stylu 69-latki pozazdrości mogą nawet nastolatki

Kim jest najbogatsza kobieta na świecie? W 2022 roku magazyn Forbes uznał Francoise Bettencourt Meyers najbogatszą kobietą na świecie. 69-latka zachwyca zarówno stylem, jak i skromnością. Wyjaśniamy, z czego zasłynęła francuska Francoise Bettencourt Meyers?

Francoise Bettencourt Meyers wzbudza zachwyt. 69-latka została uznana za najbogatszą kobietę na świecie już drugi rok z rzędu. Wnuczka założyciela wielkiej firmy kosmetycznej zachwyca stylizacjami. Jak dziś wygląda?

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Jak wygląda życie Francoise Bettencourt Meyers? Kobieta bardzo dba o swoją prywatność

Choć wiele osób zna dziedziczkę fortuny Francoise Bettencourt Meyers i wnuczkę wynalazcy farb do włosów, to jednak dba ona bardzo o swoją prywatność. Wiele osób postrzega kobietę jako dość skromną. Bettencourt Meyers nie lubi udzielać wywiadów i raczej od nich stroni. Unika także paparazzi. Co ciekawe, kobieta posiada wiele talentów i nie marnuje czasu

Francoise Bettencourt Meyers odniosła wiele sukcesów. Nie może narzekać na nudę

Francoise Bettencourt Meyers jest niezwykłą kobietą. Dziedziczka fortuny jest pisarką, pianistką i filantropką. Co więcej, Bettencourt Meyers chętnie wspiera organizacje charytatywne i akcje pomocowe. Po pożarze Notre-Dame de Paris, poruszona tragedią, przekazała aż 226 milionów dolarów na odbudowę zabytku

Jak wygląda dziś najbogatsza kobieta na świecie? Wielu zachwyca stylem i skromnością

Pomimo fortuny Francoise Bettencourt Meyers na co dzień ubiera się skromnie, ale elegancko. Najchętniej skupia się na kolorowych dodatkach, takich jak na przykład szale. Nie jest zbyt chętna do popisywania się fortuną. Na co dzień wygląda schludnie i elegancko, a wiele osób zazdrości jej wyczucia stylu.

Więcej o: