Co oznacza tajemnicza linia na dłoni? Niewiele osób ją ma. Być może jesteś w gronie szczęśliwców

Jak się okazuje tylko nieliczna grupa osób ma na dłoni linię Anioła Stróża! To właśnie te osoby mogą liczyć na wyjątkowy dar od losu. Dowiedz się, co oznacza tajemnicza linia na dłoni, z której można wiele wyczytać i sprawdź, czy ty również ją posiadasz.

Sztuka wróżenia z dłoni znana jest już od starożytności. To właśnie dzięki chiromancji wiemy, że na dłoniach niektóre osoby mają linie, której mogą zawdzięczać swój sukces. Dowiedz się, czy należysz do osób, które posiadają tajemniczą linię na dłoni. Pamiętaj jednak, że tego rodzaju praktyki nie muszą być traktowane na poważnie. To od ciebie zależy, jak pokierujesz swoim losem.

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - skorpion

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chiromancja: na czym polega wróżenie z dłoni i czego można się dowiedzieć

Chiromancja to sztuka wróżenia z wewnętrznej strony dłoni, która znana była już 5000 lat temu m.in. w Indiach. Chiromanci mają przekonania, że na dłoniach znajdują się linie życia i to właśnie z nich można wyczytać, co nas czeka w przeciągu kilku następnych lat. Za pomocą wróżenia z dłoni można dowiedzieć się np. czy odniesiemy jakiś sukces w życiu lub, czy posiadamy np. talent twórczy.

* Co za dywersja! Partyzanci ośmieszyli białoruską obronę. 372. dzień wojny w Ukrainie

Linie na dłoniach -  jak się nazywają i co oznaczają? Będziesz zaskoczony 

Na dłoniach można zauważyć wiele linii, a jak się okazuje, niektóre z nich mają nawet swoje nazwy i przypisane konkretne znaczenie. Poniżej przedstawiamy poszczególne linie na dłoniach:

  • Linia życia: przedstawia jakość naszego życia.
  • Linia głowy: informuje o pamięci.
  • Linia Słońca: pokazuje naszą kreatywność
  • Linia serca: informuje o naszych uczuciach i wrażliwości. 
  • Linia Merkurego: przedstawia zdrowie.

Te sukienki na wesele to synonim klasy, stylu oraz elegancji Te modne sukienki na wesele sprawdzą się świetnie. Wyglądają zjawiskowo

Linia Anioła Stróża. Jeśli ją posiadasz masz szczęście

Na dłoniach mamy wiele linii i każda z nich oznacza tak naprawdę co innego, jedna z nich może przedstawić nam wiele o nas samych i o przyszłości. Mowa tutaj o linii Anioła Stróża, którą niektóre osoby mają od urodzenia, ale może ona również pojawić się w ciągu życia. Linia ta znajduje się zazwyczaj na lewej dłoni i oznacza sukces oraz silny charakter. Nad osobami z linią Anioła Stróża, zawsze ktoś czuwa.

Większość osób nie praktykuje wróżb na co dzień. Pamiętaj zatem, aby na pierwszym miejscu stawiać na własne obserwacje i przemyślenia. Tego rodzaju praktyki, mogą być jedynie sugestią, a nawet zabawą.

Więcej o: