Dawniej słyszała "nie jesteś w moim typie", dziś mężczyźni ją przepraszają. Josie schudła 68 kilogramów

TikTokerka, która schudła ponad 68 kilogramów nie miała powodzenia u mężczyzn. Kobieta postanowiła, że zacznie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, aby lepiej czuć się z samą sobą. To, co stało się po jej przemianie, zaskoczyło nie tylko ją, ale wiele innych osób! Poznaj historię Josie.

Zrzucenie kilku kilogramów jest często ogromnym wyzwaniem, a co dopiero ponad 68 kg! Niesamowita metamorfoza kobiety obiegła niemalże cały świat! TikTokerka, która dzieli się odczuciami, po swojej przemianie zyskała popularność oraz stała się motywacją dla innych. Poznaj historię kobiety, która zawalczyła o siebie i motywuje do działania internautki.

Zobacz wideo Premier obiecał kilkadziesiąt hal sportowych. Powstało pięć. Minister wyjaśnia, dlaczego tak mało

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTokerka schudła ponad 68 kg! Zachwycająca metamorfoza Josie Varela

Na popularnej platformie TikTok użytkownicy zamieszczają triki czy porady urodowe i żywieniowe. Niektóre osoby dzielą się również swoimi historiami z życia. Tak właśnie zrobiła Josie Varela, która na profilu wrzuca filmiki ze swojej przemiany i opowiada jak żyć wg niej lepiej i zdrowiej. Użytkowniczka nie wstydzi się pokazywać swoich starych zdjęć jeszcze za czasów, gdy ważyła o wiele więcej. W ten sposób kobieta chce pokazać, że osoby z otyłością, które mogą pragnąć przemiany, również mogą tego dokonać. Josie prowadzi również profil na Instagramie, gdzie zgromadziła znaczne grono obserwatorów.

Nigdy nie będziesz wystarczająco dobry dla wszystkich...w życiu nigdy nie będziesz w stanie zadowolić wszystkich wokół ciebie. To, co musisz zrozumieć, to fakt, że nigdy nie powinieneś pozwolić, aby opinie innych ludzi demotywowały cię lub rozczarowywały. Świat jest pełen krytyków i nie możesz zadowolić wszystkich w tym samym czasie.

Czytamy na Instagramie Josie

Schudła ponad 68 kg. Oto co usłyszała od innych

Josie Varela to silna i niezależna kobieta, która swoimi licznymi publikacjami motywuje inne osoby, pragnące zmienić swoją sylwetkę. Na jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak wiele siły psychicznej i fizycznej włożyła podczas treningów na siłowni, aby zawalczyć o wymarzoną sylwetkę. Na swoim profilu wspominała, że niegdyś mężczyźni nie byli nią zainteresowani. Regularnie podkreślali, że nie jest w jej typie, a teraz przepraszają za to, co mówili. Wszystko zmieniło się wtedy, gdy Josie zaczęła chodzić na siłownie, a jej sylwetka diametralnie się zmieniła. Co słyszy Josie po metamorfozie?

Czy możemy spróbować jeszcze raz?
Josie? Wyglądasz świetnie, powinniśmy nadrobić zaległości! Zawsze cię lubiłem.

Komentarze przytacza TheSun.

Warto pamiętać o tym, że nie istnieje idealna sylwetka. Bohaterka artykułu zmieniła swoje nawyki żywieniowe i postanowiła uprawiać sport. Nie oznacza to jednak, że dążenie do określonej wagi, czy wyglądu jest pożądane. Najważniejsze jest zdrowie i samopoczucie, o którym decyduje każdy z nas. 

Więcej o: