Najlepsze memy o pracy. 10 obrazków, które rozbawią nie tylko "korposzczury"

Ten, kto znalazł wymarzoną pracę i odczuwa w niej wyłącznie satysfakcję, może mówić o prawdziwym szczęściu. Nie każdy ma tę przyjemność. Zdarza się, że nawet w pracy idealnej coś zacznie nas irytować. Co wtedy? Sięgnij po te memy o pracy i pośmiej się... przez łzy.

Praca w małym biurze, wielkim korpo, urzędzie, szkole czy rodzinnej firmie - to pozornie nie ma ze sobą niczego wspólnego. Pozornie, bo chyba każdemu zdarzył się trudny poranek, kiedy naprawdę nie chce się jechać do pracy, trudny dzień, dziwny klient, czy nowy szef, który zaczyna wprowadzać nowe porządki. Być może znajdziesz siebie w tych memach.

Więcej podobnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

Stres w robocie? Zaparz sobie zioła i sięgnij po memy o pracy

Jak sobie radzić ze stresem w pracy? Zaparz sobie herbatkę ziołową. Najlepiej zadziała… wiadro melisy. Nie pomogło? Pozostaje tylko dobry uśmiech do złej gry. Pozytywne myślenie może pozwolić ci przetrwać ten dzień… I cztery kolejne.

 
 
 

Czarodziejskie memy. Harry Potter inspiracją 10 zabawnych i wzruszających obrazków Widziałeś te memy? Harry Potter wciąż nie traci na popularności.

Memy o pracy. Szef z piekła rodem, minusy pracy zdalnej

Szef czy kierownik zapewnił twojemu działowi owocowe czwartki? Można sobie z nich żartować, ale zawsze mogło być gorzej. Niektórzy nie mają tego przywileju, a szef nawet herbatę kupuje im tańszą. Dobrze, że nie każe parzyć torebki co najmniej 3 razy, żeby oszczędzić.

 

Myślisz, że twój menadżer jest koszmarny? Mogło być gorzej. Pomyśleliście: Zaraz, przecież to nie może być prawda? Życie może was naprawdę zaskoczyć.

Korzyści z pracy zdalnej? W przerwach pomiędzy zadaniami można robić, co nam się podoba. Minusy? Rozmowy na teamsach. Kto nigdy w 5 minut nie musiał wyskoczyć z dresów w coś wyjściowego? Spokojnie, to zupełnie normalne.

 

Nudny dzień w pracy zdarza się każdemu. Gorzej, jeśli musimy wtedy siedzieć w biurze, a piąty kubek herbaty czy kawy przed godziną 11:00 może zacząć wzbudzać pewne podejrzenia. Zanurz się więc we własnych myślach, tylko pamiętaj, by poruszać przy tym myszką.

 

10 memów o kotach Najśmieszniejsze memy o kotach. 10 obrazków, które cię rozbawią

Odpoczynek po pracy? Nie dla każdego

Wyjście z pracy, szybki bieg do sklepu i nareszcie. Z powrotem w domu. Można paść na kanapie, włączyć ulubiony serial i tak przeleżeć resztę wieczoru. Tylko nie myśl o tym, że następnego dnia znowu musisz iść do pracy. I na pewno nie myśl o tym, że gdzieś na świecie istnieje jakiś 8-latek, który na YouTube zarobił w tym roku 26 milionów dolarów… Nie myśl też o tym, że jeszcze tylko 5 dni i wreszcie sobota. Bo wiadomo, co dorośli ludzie robią w sobotę. I w każdy urlop. Wypoczynek? Dobre sobie. Samo się nie posprząta ani nie wyremontuje.

 
 
Więcej o: