Jak pozbyć się worków pod oczami? Trik słynnego wizażysty sprawi, że sine cienie znikną w kilka sekund

Chcesz pozbyć się cieni pod oczami w parę chwil? To możliwe. Według jednego z wizażystów wystarczy zaopatrzyć się tylko w dwa produktu. Popularność tego triku rośnie z dnia na dzień, a ci, którzy już zdążyli go wypróbować. porównują efekty do zabiegu liftingu. Na czym polega? Jest banalnie prosty.

Wizażysta Vincent Ford słynie z udostępniania makijażowych trików, pozwalających szybko ukryć nasze niedoskonałości. Jego ostatni filmik na TikToku, w którym pokazuje jak ukryć cienie pod oczami, zgromadził już ponad 4 miliony wyświetleń. Metoda okazuje się wyjątkowo skuteczna. Sprawdź, co musisz zrobić.

Zobacz wideo Olejowe oczyszczanie twarzy - sposób Azjatek na piękną cerę

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak rozjaśnić cenie pod oczami? Odpowiedni makijaż załatwi sprawę 

Sposób na ciebie pod oczami, który proponuje Vincent Ford, polega na odpowiednim dobraniu odcieni korektora. Przede wszystkim zaleca używanie dwóch kosmetyków do ukrycia niedoskonałości. Jeden dokładnie tego samego koloru co nasza skóra oraz drugi o ton jaśniejszy. Radzi również, że jeśli mamy bardzo ciemną karnację, może być to nawet kolor czerwony na spód, który następnie zakryjemy jaśniejszym korektorem. Przy nakładaniu makijażu najważniejsze jest, by nie doprowadzić do powstawania przerw i zmarszczek. W tym celu Vincent proponuje sprytny trik. Wystarczy się uśmiechnąć i nałożyć korektor. Dzięki temu widzimy, w których miejscach tworzą się linie. Fani w komentarzach sugerują, że efekty są podobne do tych po liftingu.

Jestem zaskoczona, ale to naprawdę działa!
Dzięki! Teraz wyglądam jak po liftingu twarzy

- czytamy w komentarzach pod filmem na TikToku Vincenta Froda

Jak zakryć cienie pod oczami? Zastosuj poradę znanej wizażystki

Nie tylko Vincent Ford ma swoje pomysły na ukrywanie cieni pod oczami. Ciekawy sposób pokazała także wizażystka, Victoria Lyn. Jej metoda używania korektora polega na umieszczeniu kosmetyku od razu pod dolną linią rzęs oraz przy kącikach oczu, a następnie rozmazaniu go, kierując pociągnięcia pędzla pod skosem do góry, w kierunku brwi. Dzięki temu nasz wygląd jest bardziej radosny i świeży oraz nie widać żadnych ewentualnych zmarszczek w okolicach oczu. Wśród porad dotyczących używania korektora proponuje również wymieszanie go z ulubionym nawilżającym kremem, a następnie umieszczenie bezpośrednio na skórę twarzy. Dzięki temu kosmetyk będzie lepiej i dłużej się trzymał, a do tego nie wysuszy delikatnego naskórka. 

Więcej o: