Nie Kim Kardashian ani Beyonce, tylko ta miliarderka ma największą garderobę na świecie. "Jak dwa domy!"

Wszystko wskazuje na to, że nawet najsłynniejsze i najmodniejsze celebrytki nie mogą równać się z tą miliarderką. Żadna z nich nie ma tak przeogromnej garderoby, jak samozwańcza "królowa piękności", czyli Theresa Roemer z Teksasu. Jej kolekcja ubrań jest imponująca, ale nie tak, jak miejsce, w którym ją przechowuje.

56-letnia Theresa Roemer to miliarderka z Teksasu jest posiadaczką garderoby wielkości co najmniej dwóch domów. Jej kolekcja ubrań jest większa od tej, którą posiadają. Kim Kardashian, czy Beyonce. Jak z prostego, skromnego życia zmieniła się w bogatą królową piękności? Historia jest niesamowita.

Zobacz wideo Katarskie metro - przepych, bogactwo i śpiewający kibice, a motorniczego nie ma!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Theresa Roemer dorastała w skromnych warunkach. Dziś jest miliarderką o ogromnej garderobie

Theresa Roemer urodziła się i wychowywała na skromnym ranczu w Nebrasce, wraz z trójką swojego rodzeństwa. Jako młoda dziewczyna pasjonowała się koszykówką i szybko zaczęła osiągać sportowe sukcesy. Miała nawet okazję otrzymać stypendium sportowe na Uniwersytecie Stanowym Black Hills, ale rzuciła szkołę, by wyjść za mąż. Po rozpadzie małżeństwa powróciła do swoich pasji i została dyrektorką klubu fitness. Do 1995 Theresa pracowała na kilku etatach, a za zaoszczędzone pieniądze założyła swoją własną siłownię. W 1999 roku zdobyła tytuł U.S. Open w kategorii Body Building, po czym założyła własną firmę o nazwie "Body by Design". Jak sama uważa w rozmowie z "Luxury Launches" zawdzięcza swoją fortunę wyłącznie ciężkiej pracy:

Byłam kelnerką, ratownikiem, sprzedawczynią. Zostałam instruktorką aerobiku i ostatecznie miałam swoją sieć siłowni. Jestem samozwańczą milionerką. Znam wartość dolara. Nie wiem, jak nie pracować.
 

Kiedy zostanie wypłacona 13. emerytura?Kiedy zostanie wypłacona 13. emerytura? Seniorzy mogą być rozczarowani

Największa garderoba na świecie? To luksus w czystej postaci

W 2000 roku Roemer została milionerką, sprzedając swój dynamicznie rozwijający się biznes "Body by Design". To wtedy zbudowała garderobę o wartości minimum miliona dolarów. Zbyt duża, by można ją było nazwać szafą, "jaskinia" Theresy to rozległa, trzypiętrowa przestrzeń pałacowa o powierzchni 3000 stóp kwadratowych, czyli prawie 300 metrów kwadratowych. Wzorowana jest na salonie wystawowym Neiman Marcus, a jej zbudowanie kosztowało 500 000 dolarów. Oprócz luksusowych marek biżuterii i ubrań, w przestrzeni znajduje się również bar z szampanem. Theresa tak bardzo ceni własną przestrzeń, że nie pozwala nikomu sprzątać swojej wielomilionowej szafy. W październiku 2020 roku kobieta sprzedała swoją słynną garderobę za 6,5 miliona dolarów. Opuściła swój dom w The Woodlands, aby przenieść się do nowej posiadłości o nazwie Romer Ranch, która zawiera równie imponującą "szafę".

 

Hortensje (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy przycinać hortensję? Pilnuj tych terminów, a rośliny będą piękne

Więcej o: