Nie Kim Kardashian ani Beyonce, tylko ta miliarderka ma największą garderobę na świecie. "Jak dwa domy!"

Wszystko wskazuje na to, że nawet najsłynniejsze i najmodniejsze celebrytki nie mogą równać się z tą miliarderką. Żadna z nich nie ma tak przeogromnej garderoby, jak samozwańcza "królowa piękności", czyli Theresa Roemer z Teksasu. Jej kolekcja ubrań jest imponująca, ale nie tak, jak miejsce, w którym ją przechowuje.

56-letnia Theresa Roemer to miliarderka z Teksasu jest posiadaczką garderoby wielkości co najmniej dwóch domów. Jej kolekcja ubrań jest większa od tej, którą posiadają. Kim Kardashian, czy Beyonce. Jak z prostego, skromnego życia zmieniła się w bogatą królową piękności? Historia jest niesamowita.

Zobacz wideo Katarskie metro - przepych, bogactwo i śpiewający kibice, a motorniczego nie ma!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Theresa Roemer dorastała w skromnych warunkach. Dziś jest miliarderką o ogromnej garderobie

Theresa Roemer urodziła się i wychowywała na skromnym ranczu w Nebrasce, wraz z trójką swojego rodzeństwa. Jako młoda dziewczyna pasjonowała się koszykówką i szybko zaczęła osiągać sportowe sukcesy. Miała nawet okazję otrzymać stypendium sportowe na Uniwersytecie Stanowym Black Hills, ale rzuciła szkołę, by wyjść za mąż. Po rozpadzie małżeństwa powróciła do swoich pasji i została dyrektorką klubu fitness. Do 1995 Theresa pracowała na kilku etatach, a za zaoszczędzone pieniądze założyła swoją własną siłownię. W 1999 roku zdobyła tytuł U.S. Open w kategorii Body Building, po czym założyła własną firmę o nazwie "Body by Design". Jak sama uważa w rozmowie z "Luxury Launches" zawdzięcza swoją fortunę wyłącznie ciężkiej pracy:

Byłam kelnerką, ratownikiem, sprzedawczynią. Zostałam instruktorką aerobiku i ostatecznie miałam swoją sieć siłowni. Jestem samozwańczą milionerką. Znam wartość dolara. Nie wiem, jak nie pracować.
 

Największa garderoba na świecie? To luksus w czystej postaci

W 2000 roku Roemer została milionerką, sprzedając swój dynamicznie rozwijający się biznes "Body by Design". To wtedy zbudowała garderobę o wartości minimum miliona dolarów. Zbyt duża, by można ją było nazwać szafą, "jaskinia" Theresy to rozległa, trzypiętrowa przestrzeń pałacowa o powierzchni 3000 stóp kwadratowych, czyli prawie 300 metrów kwadratowych. Wzorowana jest na salonie wystawowym Neiman Marcus, a jej zbudowanie kosztowało 500 000 dolarów. Oprócz luksusowych marek biżuterii i ubrań, w przestrzeni znajduje się również bar z szampanem. Theresa tak bardzo ceni własną przestrzeń, że nie pozwala nikomu sprzątać swojej wielomilionowej szafy. W październiku 2020 roku kobieta sprzedała swoją słynną garderobę za 6,5 miliona dolarów. Opuściła swój dom w The Woodlands, aby przenieść się do nowej posiadłości o nazwie Romer Ranch, która zawiera równie imponującą "szafę".

 
Więcej o: