Więcej o:

Czechy

Wypowiedzi na forum o:

Czechy

 • Petr Pavel prezydentem Czech

  Emerytowany generał Petr Pavel został wybrany nowym prezydentem Czech. W II turze pokonał byłego premiera i przewodniczącego ruchu ANO Andreja Babiša

 • Czechy i Wielki Piątek- ktoś może wie?

  Wiem że to w Czechach dzień ustawowo wolny. Dzwoniłam do interesujących mnie atrakcji i są otwarte, ale może ktoś wie jak z restauracjami, pubami. Czy jest szansa zjeść knedliki i wypić pilsnera czy na głucho zamknięte? Będę wdzięczna z podpowiedzi.

 • Powstały Czechy Północne (Czarne)

  Za przywróceniem do macierzy Czech Północnych (Czarnych) byli wszyscy głosujący w referendum. -- janadam59 Faktem jest, że Putin chciał być wskrzesicielem imperium, ale chyba przejdzie do historii jako grabarz.

 • Re: Aborcja a Czechy

  Aborcja w Czechach jest do 12- stego tygodnia legalna. W Polsce zakazana. Polki wyjeżdżają do Czech. I co?Tam jest to legalne dla Polek? Dzwonią,że przyjadą ?, umawiają się tak o przez telefon? A co z rejestrem ciąż? Co z konsekwencjami prawnymi? Pytam bo aż wierzyć się nie chce że to tak działa?

 • Czechy kontra PL, dzisiaj o 21

  Jakies typy, jak to sie skonczy... Ja typuje 2-0 dla Czech Czesi strzela gola na start, potem rozpaczliwe ataki PL, Lewy zmarnuje kilka okazji... Potem Lewy nie strzeli karnego, potem szybka kontra Czechow i po zawodach Rzecz jasna widzialbym chetnie bardzo inny wynik... ( troche zlosliwa dla Lewego

 • Re: Czechy kontra PL, dzisiaj o 21

  hukers napisał: > wislok1 napisał: > > > Jakies typy, jak to sie skonczy... > > Remis bramkowy. I to 3:3 jak z Węgrami. Wegry - drużyna która potrafi zagrac świetnie i słabo, Polska też nieprzewidywalna a Czechy słąbsze niż kiedyś ale też czasem im mecz wychodzi.

 • Wyb prez w Czechach-nie będzie czeskiej Czaputowej

  - walka zażarta między Babiszem a Peterem Pavlem emerytowanym czeskim gen NATO. Wierze w mądrość Czechów i wybiorą odpowiedzialnie i odrzuca tego buca Babisza w II turze

 • 20:35 TVP1 Eliminacje ME: Czechy - Polska

  Polska gola! Czesi, do toho! Remis 1-1 byłby idealny;]

 • Umowa między Polską, Czechami i Słowacją.

  Polska i Czechy podpisały umowę ze Słowacją, na podstawie której polskie i czeskie samoloty przejmą kontrolą nad słowacką przestrzenią powietrzną, po wycofaniu ze służby słowackich MiGów-29, w oczekiwaniu na dostawę pierwszych słowackich F-16, które mają dotrzeć na Słowację w 2024 roku.

 • Granica z Czechami uległa wydłużeniu

  Większość była przyłączeniem Królewca do macierzy. -- janadam59 Faktem jest, że Putin chciał być wskrzesicielem imperium, ale chyba przejdzie do historii jako grabarz.