Jak interpretować Słońce jako odpowiedź czego nie robić? Ja powiedziałabym, że nie patrzeć ślepo, jak dziecko na dany problem. Wykazać sie większą ostrożnością?
CZego nie robi? Ano przebijam bo mnie was nie zal .Chociaz ogolnie przyjlo sie na tym forum ze wszytkich zal. No wiec mi nie.
Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, czego nie robiłem nigdy...
No i zrobił nam się elegancki wąteczek, pt.: czego nie robicie, choć forum uważa, ze powinnyście:D
Hej, proszę o garść dobrych rad:) Poznałam dwa tygodnie temu naprawdę wyjątkowego chłopaka (przynajmniej taki się wydaje być - póki co). Spotkaliśmy sie już kilka razy. Chciałabym, żeby coś z tego wyszło, ale się boję, że coś po drodze popsuję. Co robić a czego nie robić, żeby mieć szanse na
To tak się zastanawiam czego nie robię , a co uprzykrza życie domownikom i wychodzi mi, że nic. Nawet jakby coś im przeszkadzało, to zawsze sami mogliby to zrobić, zmienić....
Czyli nie robią tego czego nie robi też wielu dorosłych mężczyzn. Moje dzieci tak pół na pół. Zakupów na przykład wielkich same nie robią. I tak dalej.
Ja zamierzam się z lubością POKURODOMOWIĆ ;) Czyli: posprzątam zaległości zamierzam gotować ciekawsze potrawy (może jakieś eksperymenty?) nie będę musiała wstawać codziennie o 6.00 będę jeździć na rowerze, ile wlezie ;) A Wy? Czego nie robicie na co dzień, bo brakuje czasu, a robicie podczas wakacji
niejeden już raz forumowicze masowo narzekają na obecnego moderatora ale jest takie powiedzenie: "nieważne co kto mówi, ale co robi i czego NIE robi" niezadowoleni narzekają, ale jakoś NIE piszą na moim alternatywnym forum to czego NIE robią informuje moderatora, że ryzyko ich odejścia stąd jest 0%
Mogłabym tutaj stworzyć długą listę. Czego nie robię a powinnam oraz co robię a nie powinnam :D - nie sprzątam jak mi się nie chce. Jak akurat wpadnie teściowa, to PACZY ale nic nie mówi, gorej jak moja matka, ta to ma używanie - nie gotuje jak nie mam weny, choć to rzadko się zdarza bo mąż długo