Więcej o:

deklaracja

Wypowiedzi na forum o:

deklaracja

 • deklaracja i jej wartość

  Jak to wygląda w świetle prawa: jeśli podczas zakupów internetowych kupujący składa deklaracje, że ma uprawnienia do stosowania jakiegoś środka, a skądinąd wiadomo, że kłamie, to czy coś mu z tego powodu grozi? Taka deklaracja ma w ogóle jakieś znaczenie, czy jest tylko jakimś d...okryciem dla

 • Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  Moja mama jest właścicielką kamienicy i sama też tam mieszka, w której każde piętro ma swój kocioł na ekogroszek (w sumie 4 szt). Złożyła deklarację CEEB w urzedzie miejskim. Deklaracje złożona na jej nazwisko, z podaniem liczby mieszkan i źródeł ciepła, nie były tam wymienione nazwiska lokatorów.

 • Deklaracja wiary

  , lekarka też podobno dość młoda, więc zdziwienie. Dopiero wychodząc z gabinetu przyjaciółka zobaczyła w ramce na ścianie informacje, że owa lekarka podpisała kilka lat temu deklaracje wiary. I na do widzenia usłyszała od lekarki: proszę przyjść na kontrolę z mężem, nie sądzę że poprze Pani chęć

 • Kominek w deklaracji źródeł ciepła?

  Czy jeśli używam kominka sporadycznie to należy go wpisać do deklaracji źródeł ciepła? W sumie to on bardziej ma charakter w sumie ciepło daje.

 • Re: Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  Na deklaracji nie jest ważne nazwisko, a adres. U nas węgiel był kupiony przez mamę a deklaracja była na tatę, więc się dopytywałam - liczy się tylko adres. Teraz nie da się (lub jest bardzo kosztowny) kupić węgla bez deklaracji, więc nie dziwię się, że lokator chce ją dostać.

 • Re: Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  Tak, oni kupili i deklaracja była na nich, więc wszystko jest okej, mój problem jest niestety inny :) Mama ma deklarację na swoje nazwisko i deklaruje 4 mieszkania.

 • Re: Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  Deklaracja ciebie nie zawiera peselu. Po drugie mama mogła się dogadać z lokatorami i pozwolić im złożyć deklarację za siebie to teraz nie miałaby problemu. -- Koty są jak chipsy, jeden to za mało.

 • Re: Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  Jeżeli lokator sam kupuje opał i ma własny piec, to ja bym kopię deklaracji udostępniła. Tak naprawdę w deklaracji jest istotna tzw. metryka budynku, czyli informacja, że pod tym adresem znajduje się taki a taki kocioł, na konkretne paliwo. I owszem sporo osób w październiku po urzędach biegało i

 • Re: Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  No właśnie przez tę interpretację ostatnio pewien dolnośląski mops miał spore problemy, bo urzędnikowi który wpisywał deklaracje też się lepiej wydawało kto jest kim i kto może złożyć deklaracje. -- Koty są jak chipsy, jeden to za mało.

 • Re: Deklaracja CEEB dla handlarza węglem

  Ze strony PGG FAQ Nie jestem właścicielem lokalu, chcę dokonać zakupu, nie mogę samodzielnie złożyć deklaracji CEEB Dokument Dotyczący Źródła Spalania/CEEB ? dokument służący potwierdzeniu korzystania przez będącego finalnym nabywcą węglowym Kupującego, pod adresem, którego dotyczy Zamówienie, z