Więcej o:

henna

Wypowiedzi na forum o:

henna

 • Henna z Isany?

  Któraś z Was używa tego produktu? Jak się sprawdza? Kupiłam i dopiero w domu doczytałam o sposobie nakładania. Myślałam że to produkty, które się łączy w jakieś miseczce a to jedno po drugim aplikuje się na brwi? Jesteście zadowolone? Nie wiem czy ryzykować czy iść do kosmetyczki na hennę ????

 • krakowianki-gdzie w Krakowie zrobić hennę brwi?

  Robię hennę brwi sama w domu, ale teraz chciałabym spróbować czegoś profesjonalnego. Mam jasne i delikatne brwi i nie chcę czarnych krech. Jest teraz dużo różnych ?brow bars? ale gdzie mnie nie zepsują?

 • Henna na włosy, jej to się robi?

  Niestety mam w cholerę siwych włosów i niestety rosną w zastraszającym tempie. Oznacza to że farbuje się co około 3-4 tygodnie chociaż tak naprawdę powinnam co dwa ale już żal mi włosów. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak uzyskać henna kolor ciemny blond jasny brąz, najlepiej popielaty i tak żebym nie

 • Henna po farbie

  Lata temu hennowalam wlosy, jasny braz, byly mocne lsniace ale z czasem rudzialy. Nie chcialam tego miec twgo rudego koloru wiec przeszlam na farbowanie u fryzjera- tyle ze teraz widze jak spadla jakosc wlosow- mimo masek, odzywek sa wysuszone, sianowate:( mysle o tym aby wrocic do henny, tylko jak?

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  memphis90 napisała: > Henna jest ruda. Nie ma henny blond. Można używać innych ziół, ale nie henny. > Każda mieszanka blond zawiera hennę, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd dyskusją co jest henna, a co nie, bo kupią sobie mieszankę roślinną złoty blond i nie będą świadomi, że jest tam henna i to

 • Henna pudrowa

  Czy któraś emama robiła? Mam mizerne brwi. Czy henna pudrowa coś poprawi? Jak to długo się trzyma na brwiach?

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  Henna jest ruda. Nie ma henny blond. Można używać innych ziół, ale nie henny. -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  >Każda mieszanka blond zawiera hennę, więc >nie wprowadzaj ludzi w błąd Wręcz przeciwnie - ja przecież wyraźnie piszę, ze henna to czerwony barwnik. Nie istnieje blond henna. Już chyba jaśniej się nie da? A Cassia to nie henna. -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii.

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  memphis90 napisała: > >Każda mieszanka blond zawiera hennę, więc >nie wprowadzaj ludzi w błąd > Ni > e istnieje blond henna. Już chyba jaśniej się nie da? > > A Cassia to nie henna. W potocznym znaczeniu wszystkie mieszanki roślinne nazywa się henną. Ja sama tego nie robię, używając poprawnej nazwy

 • Znowu henna

  Tyle się naczytałam tutaj na temat henny i po 3latch nie farbowania włosów postanowiłam spróbować. Kolor wyszedł super, siwe pokryte? wątpliwość mam jedną. Są tacy, którzy twierdzą że henna uratowała im włosy, stały się odżywione i tacy, którzy są zdania, że henna wysusza włosy. Więc jak jest?