Więcej o:

henna

Wypowiedzi na forum o:

henna

 • Henna na włosy, jej to się robi?

  Niestety mam w cholerę siwych włosów i niestety rosną w zastraszającym tempie. Oznacza to że farbuje się co około 3-4 tygodnie chociaż tak naprawdę powinnam co dwa ale już żal mi włosów. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak uzyskać henna kolor ciemny blond jasny brąz, najlepiej popielaty i tak żebym nie

 • Henna z Isany?

  Któraś z Was używa tego produktu? Jak się sprawdza? Kupiłam i dopiero w domu doczytałam o sposobie nakładania. Myślałam że to produkty, które się łączy w jakieś miseczce a to jedno po drugim aplikuje się na brwi? Jesteście zadowolone? Nie wiem czy ryzykować czy iść do kosmetyczki na hennę ????

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  memphis90 napisała: > Henna jest ruda. Nie ma henny blond. Można używać innych ziół, ale nie henny. > Każda mieszanka blond zawiera hennę, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd dyskusją co jest henna, a co nie, bo kupią sobie mieszankę roślinną złoty blond i nie będą świadomi, że jest tam henna i to

 • Re: Brwi- jak dbacie? Henna?

  JA robię hennę - zazwyczaj u kosmetyczki wraz z regulacją woskiem. Moja robi pięknie, ale raz nie miała terminu poszłam do przypadkowej i wyszedł koszmarek jak z lat 90-tych. Czasami też jak potrzebuję na szybko robię sama - mieszam hennę czarną z brązową, a potem dobrze doczyszczam skórę. Idealnie

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  Henna jest ruda. Nie ma henny blond. Można używać innych ziół, ale nie henny. -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  >Każda mieszanka blond zawiera hennę, więc >nie wprowadzaj ludzi w błąd Wręcz przeciwnie - ja przecież wyraźnie piszę, ze henna to czerwony barwnik. Nie istnieje blond henna. Już chyba jaśniej się nie da? A Cassia to nie henna. -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii.

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  memphis90 napisała: > >Każda mieszanka blond zawiera hennę, więc >nie wprowadzaj ludzi w błąd > Ni > e istnieje blond henna. Już chyba jaśniej się nie da? > > A Cassia to nie henna. W potocznym znaczeniu wszystkie mieszanki roślinne nazywa się henną. Ja sama tego nie robię, używając poprawnej nazwy

 • Henna po farbie

  Lata temu hennowalam wlosy, jasny braz, byly mocne lsniace ale z czasem rudzialy. Nie chcialam tego miec twgo rudego koloru wiec przeszlam na farbowanie u fryzjera- tyle ze teraz widze jak spadla jakosc wlosow- mimo masek, odzywek sa wysuszone, sianowate:( mysle o tym aby wrocic do henny, tylko jak?

 • Re: Brwi- jak dbacie? Henna?

  Henna co 3 tyg i regulacja. Choć faktem jest, że po tylu latach już niewiele jest do regulowania - ładnie trzymają kształt. Robię u kosmetyczki, sama nie potrafię tak ładnie.

 • Re: Henna na włosy, jej to się robi?

  Tylko pytanie czy pokrywa siwe włosy? Moja ciocia farbuje włosy właśnie tą henną i mówiła mi że jeśli chce się żeby henna pokryła siwe włosy to trzeba do wybranego koloru dodać rudej henny bo inaczej siwków nie pokryje. No chyba że opisywała tylko swój przypadek?