Dostałam ostatnio sugestie, że powinnam trochę przyciemnić brwi i zrobić hennę. Nigdy w życiu nie robiłam i nie wiem jaka usługę wybrać a bym chętnie spróbowała. Nie chce żeby były przerysowane tylko żeby wyglądały naturalnie. Możecie coś doradzić?
Odzyskanie utraconych brwi wymaga czasu i cierpliwości, a najskuteczniejsze metody to stosowanie profesjonalnych odżywek (np. z peptydami), regularne olejowanie (olejek rycynowy) oraz masaż okolic łuku brwiowego. W przypadku trwałych ubytków skuteczne są metody kamuflujące, jak henna pudrowa,
Zastanawiam się czy zrobić sobie brwi. Myślę o metodzie włosa maszynowego. Co byście radziły ? Robić ? Czy nie ?
Dziewczyny, któraś farbuje brwi farbą do włosów? Jeśli tak dajcie patenty.
Brwi masz bardzo ładne, jeśli chcesz coś zmienić to kup sobie kredkę przeznaczoną do brwi, (np. Eveline ok 20 zł) zaczesz je ku górze szczoteczką znajdującą się z jednej strony i dogęść - dorysuj lekko środek swoich brwi, a następnie przeczesz je delikatnie jeszcze raz. Zobaczysz czy efekt Ci się
No właśnie ta moda mija, oglądam sporo filmów makijazowych i dziewczyny (poza przypadkami, gdzie ciemne brwi są częścią natury - typu latynoski) mają delikatne brwi. Czasem uzupełniają włoski cieniutkim pisakiem (jakby dorysowując dodatkowe włoski), lub robią jakieś zaczesywania bezbarwnym żelem,
To jest mój naturalny kształt brwi, nigdy ich nie regulowalam :D
Uważam, że masz naturalne, ładnie zarysowane brwi. Niczego bym z nimi nie robiła, co najwyżej delikatnie podkreśliła kredką/cieniem do brwi przy okazji robienia makijażu. Przyjemna odmiana po tych wszystkich modnych, wytatuowanych, wyszczotkowanych ku górze, nienaturalnych krechach, które się na co
Idź do kosmetyczki specjalizującej się w brwiach i tam zapytaj -- Nie karm trolla, nich zdechnie w zapomnieniu.
Przysięgam że nie skubalam. Możliwe że to od Hashimoto bo podobno mogą się przerzedzać brwi na końcach