Świeżo po lekturze: zakończenie Imienin wzbudza we mnie smutek. Istnieje taka teoria, wiem, już ją tu gdzieś czytałam, że Róża tak naprawdę od początku podkochiwała się we Fryderyku. Tylko że co z nią było nie tak? Miała do wyboru trzech fajnych chłopaków, a w końcu jednego z nich kompletnie olała,
Asiu, Ty też masz dziś imieniny. Wszystkiego najlepszego. -- Fafik: Ludzie są smutni, bo nie mają czym merdać.
Mam Setha w rodzinie, nie jest Polakiem ale mieszka tu od dawna. Imię na pochodzenie biblijne, jest szansa, że Seth figuruje w jakimś kalendarzu i mógłby obchodzić imieniny?
nastepny roczek z obchodzeniem imienin, zycze z tej okazji samych spelnionych planow/zdrowia i codziennego zadowolenia -- * Vistula * gram milosci ma wieksza wartosc niz tona luksusu
To sobie świętuję. Nic nie robieniem się zajmuję. Miałam jechać, coś załatwiać, miałam w ogródku pracować, ale to wszystko odwołuję. Tulipany w ciemnych kolorach kupiłam, (cebulki dla Ulki na imieniny) wczoraj do skrzynek wsadziłam, na parapecie w pokoju syna, by jego odejście z tego świata,
rozowyteczowiec napisała: > Świeżo po lekturze: zakończenie Imienin wzbudza we mnie smutek. > Istnieje taka teoria, wiem, już ją tu gdzieś czytałam, że Róża tak naprawdę od > początku podkochiwała się we Fryderyku. > Tylko że co z nią było nie tak? > Miała do wyboru trzech fajnych chłopaków, a w
bupu napisała: > rozowyteczowiec napisała: > > > Świeżo po lekturze: zakończenie Imienin wzbudza we mnie smutek. > > Istnieje taka teoria, wiem, już ją tu gdzieś czytałam, że Róża tak napraw > dę od > > początku podkochiwała się we Fryderyku. > > Tylko że co z nią było nie tak? > > Miała do wyboru
wybitniemondry napisał: > rsila napisała: > Dziś są moje imieniny > > Wszystkiego najlepszego życzę ci. Dziękuje serdecznie. U mnie w rodzinie, imienin się nie świętuje, tylko urodziny. Ja tu sobie dziś, tak tylko dywaguję.
"Jak co roku w parafii świętego Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu obchodzone będą imieniny błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki ." Ciekawe, kiedy imieniny obchodzi Jezus? I dlaczego żadna parafia nie obchodzi jego imienin? ;-)) Artykuł opublikowany na stronie:
rsila napisała: Dziś są moje imieniny Wszystkiego najlepszego życzę ci.