Więcej o:

imieniny

Wypowiedzi na forum o:

imieniny

 • W dniu Imienin dla Barbary Adminki forum

  Zdrowia, szczęścia, wszystkiego najlepszego w Imieniny dla Barbary Adminki z tego forum przesyła mobic. -- ---------------------------- Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain

 • Imieniny

  Obchodzicie? Czy ktoś z Waszych bliskich, znajomych obchodzi? Ja nie i moi znajomi, rodzina też nie. Więc frapuje mnie, że aż cały tom został poświęcony temu zjawisku. Nie to, że coś złego w obchodzeniu imienin jako takim. Po prostu mam wrażenie, że to trochę przeżytek -- Российский военный корабль

 • Re: ## JAGI IMIENINY ##

  Jagusia Tobie tez babeczki droga zycze aby bole odpuszczaly, żebyś byla zdrowa i szczęśliwa. Czy w kiefysniejszych czasach wyprawialas huczne imieniny? U nas kiedys tak bylo. Od kilku dobrych lat jakoś nie celebrujemy imienin.

 • Imieniny pierzastego

  Pierzasty Koguciku Życzeń ślemy Ci bez liku Niech w Twe piękne imieniny Uśmiechają się dziewczyny - do Ciebie Niech Ci życzą najlepszego I buziaka ślą ślą słodkiego Niech Cię kocha cały świat Z dobrymi bądź za pan brat. Tego życzę ja wirująca -- Człowiek rodzi się wolny, a wszędzie tkwi w kajdanach.

 • Re: ## JAGI IMIENINY ##

  Kalisto,jakoś nie pamiętam wyprawiania żadnych imienin ani urodzin. Wystarczały życzenia i słodkości,a od córki zawsze dobre kremy. Wystarczą mi święta,które coraz bardziej nie lubię ;)

 • Re: Imieniny

  >>>Św. Anny jest akurat chyba tylko raz w roku (wtedy również świętuję Hanny i Anety imieniny Anny - najpopularniejsze 26 lipca, ale dodatkowo jeszcze chyba 5 lub 6 razy w roku imieniny Anety - co najmniej 5 razy w roku imieniny Hanny - też ze 6 razy znam osobiście tylko dwie Anny /a Anek w moim

 • Urodzeni w imieniny

  Zainspirowała mnie nasza zabawa kalendarzowa. "Dawniej częste było nadawanie imion z kalendarza" - ale kiedy "dawniej"? I jak "częste"? Jak się zastanowić, to tak wiele się tych osób nie kojarzy. Proponuję wpisywać osoby znane i nieznane, które urodziły się we własne imieniny, oraz ich daty

 • Imieniny

  "Jak co roku w parafii świętego Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu obchodzone będą imieniny błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki ." Ciekawe, kiedy imieniny obchodzi Jezus? I dlaczego żadna parafia nie obchodzi jego imienin? ;-)) Artykuł opublikowany na stronie:

 • Re: Imieniny

  Wiesz, imieniny są mniej osobiste w jakiś sposób - jak znasz imię, to możesz ustalić, kiedy ktoś ma imieniny. Urodziny wymagają bliższej znajomości człowieka, do tego łączą się z wiekiem, a dla niektórych to sprawa wręcz intymna. -- Świruska od Krzyżaków.

 • Re: Imieniny

  A tę zasadę o tym, że imieniny to najbliższe urodzinom święto patrona, to poznałam jako bardzo dorosła. Zresztą, jak pisałam, ja sobie imieniny przeniosłam. A "moja" patronka (jestem agnostyczką, ale wiem, która święta by nią była) ma święto jeszcze kiedy indziej.