Więcej o:

imieniny

Wypowiedzi na forum o:

imieniny

 • Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  Pytam, bo o swoich zapomniałam, a podobno jest tak, że jak się przestaje obchodzić urodziny, to zaczyna imieniny. Może to oznaka młodości... albo demencji:)

 • Imieniny szefowej

  Szefowa ma jutro imieniny, a ja będę w pracy dopiero w poniedziałek (pracuję głównie z domu). Jutro kilka obecnych osób ma iść do niej z prezentem, dlatego zastanawiam się, czy wypada jutro do niej zadzwonić czy lepiej będzie złożyć życzenia w poniedziałek osobiście? Jesteśmy 10-osobowym zespołem,

 • Co na imieniny - pomocy

  Proszę o pomoc bo pustka w głowie . Muszę kupić coś na imieniny teściowej i w głowie pustka . Odpadają :ubrania .vouchery, książki ,kremy , alkohole . Myślałam o jakiś miodach .. zestawach herbat ..tylko gdzie kupię fajne zestawy . Z racji zamkniętych sklepów w galerii to net zostaje .

 • Re: Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  Nie mam pojęcia kiedy moje dzieci maja imieniny. Nawet babcie tego pojęcia nie maja. Odkąd zaczęłam celebrować urodziny (swoje i potomstwa) rodzina odeszła od obchodzenia imienin.

 • Imieniny

  "Jak co roku w parafii świętego Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu obchodzone będą imieniny błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki ." Ciekawe, kiedy imieniny obchodzi Jezus? I dlaczego żadna parafia nie obchodzi jego imienin? ;-)) Artykuł opublikowany na stronie:

 • Re: Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  a u nas obchodzimy i imieniny i urodziny. szał, no nie? wprost tarzamy się w rozpuście , tortach, szampanach i dobrych humorach. kiedyś na imieniny przyszło mi 43 osoby, a kiedy indziej 6. urodziny to najbliżsi, kawa w łóżku i robienie co się chce. imieniny - już strój " do ludzi", bo przyjdą ludzie

 • Re: Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  Zawsze uważałam, że urodziny w dniu imienin to straszna marnacja, mniej prezentów!

 • Re: Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  A to trzeba od jakiegoś wieku?? Ja obchodzę gdzieś od czasów studiów, ale np. moje dzieci obchodzą od zawsze ? ja tam lubię świętować, więc tydzień temu moja Zofia dostała na imieniny kwiatki i czekoladki i była bardzo szczęśliwa ? ma 3 lata i obchodzi imieniny, urodziny też ?

 • Re: Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  Obowiązek nie, ale tak mi się uświadomiło. Zawsze na moje imieniny dzwoniła do mnie mama. Niestety zmarła zimą i mi się o tych imieninach kompletnie zapomniało póki nie spojrzałam na datę i jakoś tak kliknęła. Natomiast rodzinnie był zwyczaj wpadania znajomych z kwiatami, ale właśnie do starszych

 • Re: Od jakiego wieku obchodzi się imieniny?

  Imieniny obchodzić mogę. Prawdziwym świętem są dla mnie urodziny i nie zamierzam tego zmieniać.