Wypowiedzi na forum o:

królowie

  • Poseł Król ma problemy

    Od szóstej rano uzbrojeni funkcjonariusze CBA przeszukiwali biuro i mieszkanie posła Koalicji Obywatelskiej i członka Rady Mediów Narodowych Wojciecha Króla. Z jednej strony mamy układ korupcyjny na Górnym Śląsku, z drugiej cichą walkę w KO. In Króla - jak twierdzą partyjne wiewiórki - ma zwalczać

  • Król…

    Jadwiga Andegaweńska była KRÓLEM Polski. Nie żadną królową. --

  • Matka królów…

    Widłobrodego przebywała w Danii i Norwegii. Zmarła prawdopodobnie po 1016 roku, możliwe, że w Londynie. Nie wiadomo czy była królową, czy królem. W polskim ma to znaczenie. Królem była Jadwiga Andegaweńska. Jagiełło to jej śmierci był tylko księciem. -- Wiadomość została wysłana. Ukaże się, gdy

  • Batyr zdetronizował Jezusa króla Polski 😀

    Batyr zdetronizował Jezusa króla Polski 😀 ;;q3-8J5pMDFc;;;;Nawrocki i "uzurpowanie kompetencji". "Konstytucja nie przewiduje monarchii w Polsce"

  • Król życia - ryszard mordecki

    Absurdalny Król Życia – Wersja TurboNazywał się Ryszard „Rysiu” Mordecki, lat 52, i był chodzącym dowodem na to, że Bóg istnieje, ale jest kompletnie zalany i ma poczucie humoru godne piwnicy na Żoliborzu. Obudził się w apartamencie „Prezydencko-Cesarsko-Bizancjum” hotelu „Bałtycki Szmaragd

  • Re: Poseł Król ma problemy

    Króli ci u nas dostatek, choćby taki Mariusz Król z PiS... -- Czy człowieka kradnącego treści opiniotwórcze można uważać za wiarygodnego, co sądzicie o takim talencie "intelektualnym" ;) Moim zdaniem to prymitywny sposób dowartościowania swojego EGO!

  • 80 urodzny Króla Karola XVI Gustaw

    Król Karol XVI Gustaw kończy 80 lat, a cała Szwecja świętuje jego regenta. Król odwiedzał północno-wschodnią Skanię w wielu różnych okolicznościach – zarówno w radości, jak i smutku. bardzo duza uroczystos, beda gratulacje/koncertn dla Krola moze sie link otworzy ze zdjeciami Krola Król Karol XVI

  • Re: Poseł Król ma problemy

    Kiedy Król wyleci tak jak Lenz z PO/KO ? W tym przypadku media słabo nagłośniły to. I po to prezydent CBA zawetował.

  • Re: Niedługo król Przemysł II powróci do Poznania

    Dobry i taki, nie mieliśmy zbyt wielu królów- poznaniaków :-(

  • Re: I skończyli jak Arapdzcy królowie

    Arapdzcy królowie to blushit, przecież jest napisane 😂