Wypowiedzi na forum o:

latanie

  • Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

    Od wielu lat wśród celebrytów popularne jest kupowanie domów w Hiszpanii. Ostatnio kupiła Katarzyna Dowbor idąc w ślady swojego syna i Koroniewskiej, którzy mają tam dom od lat, podobnie jak ich przyjaciółka Dorota Szelągowska. Wśród znajomych również mam osoby, które taki mają plan na stare lata. W

  • lata pustki tabele

    hej, Dawno dawno temu miałam tabele do obliczania lat pustki, ale gdzieś je zapodziałam. Niestety dostępne darmowe programy obliczają je w różny sposób - w zależności od programu wychodzą różne lata pustki ;) Czy możecie podpowiedzieć, gdzie je znajdę, albo, który program prawidłowo je liczy? Z góry

  • "Za dwa lata będziemy już mogły upinać włosy"

    Nijak nie rozumiem, o co w tym zdaniu chodzi. To robienie sobie koka było dozwolone od któregoś roku życia? Padło w "Ani z Zielonego Wzgórza" podczas urodzin którejś z dziewcząt. Ale i w innych książkach taki motyw się przewija. Że niby upięcie włosów było jakimś motywem wejścia w dorosłość? To jak

  • Polak w Niemczech 43 lata wśród Niemców

    Polak w Niemczech 43 lata wśród Niemców — cała szczera prawda -- ------------------------------------ WYŁĄCZ TV - WŁĄCZ MYŚLENIE CHROŃ SIEBIE,TWÓJ MAJĄTEK I RODZINĘ GŁOSUJ ODPOWIEDZIALNIE

  • Karol boi się latać 😅

    Karol boi się latać 😅. Przydadzą wysyła do Waszyngtonu

  • Co oni wszyscy tak latają

    Co oni wszyscy tak latają? Batyr chce lecieć do Waszyngtonu. Pan Zbyszek Z. poleciał na skargę do Amerykanów. 😎 "Panie ambasadorze, czy to, co widzimy, nie jest podwójnym standardem?" - zapytał Zbigniew Z., zwracając się do ambasadora USA w Polsce

  • Dwa lata za trzy osoby

    Kierowca przekroczył prędkość zaledwie o 24 km/godz, zabił trzy osoby, dostał dwa lata. Prokurator wnioskował o rok w zawieszeniu. To nawet mniej, niż lódzki adwokat, bo on zarobił dwa lata za dwie osoby. Pytanie do forumowych prawiczek - ile by mu zasadzono, jakby zabił tych ludzi młotkiem?

  • Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

    princesswhitewolf napisała: > To ty masz 62 lata? Za 4 lata na emeryture przejdzie dzisiejsza 62 latka. > Niby czemu? Przecież nie jest zabronione przechodzenie wcześniejsze.

  • Cztery lata jutro miną

    Mijają cztery lata tej bezsensownej wojny. Kraj bandycki ze stolicą w Moskwie, aspirujący do rangi mocarstwa, a wcale nim nie będący, rządzony przez przestępców mających na sumieniu setki tysięcy istnień ludzkich próbuje wprowadzać swoje przestępcze rządy do suwerennego kraju będącego bezpośrednim

  • Re: CZERWIEC - swietowanie srodka Lata

    KENDO i LUSIA chyba na balandze z okazji święta lata. Ciekawa impreza.Moze będą fotki. WEDROWKO dalej masz jutro upał, widziałam na mapie. Czy Ty na noc masz moznośc zostawiac okno uchylone, zeby schlodzic chatkę? Nie pomyslałam o większych zapasach zywnosci bo wszedzie mam bliziutko ale jutro cos