LGBT

Więcej o:

LGBT

Wypowiedzi na forum o:

LGBT

 • Rodzina LGBT+ ?

  Wyborcza (nie mylić z tabloidową gazetą.pl) puściła taki oto artykuł zatytułowany Rodzina LGBT+. Po stopniu skomplikowania fabuły obawiam się, że artykuł nie jest radosnym strumieniem świadomości redakcyjnego stażysty, ale

 • A co ze strefami anty-LGBT?

  A co ze strefami anty-LGBT tak radośnie wspieranymi przez pisiorów? Wg atlasu nienawiści zostały tylko niedobitki: ale czy regiony, którym w ogóle przyszło do głowy uchwalać te haniebne uchwały, nie powinny ponieść teraz odpowiedzialności?

 • KRK - marsz LGBT

  Akurat lądowałem w Krakowie. 2 godziny na Rynku, vs. Kościoła Mariackiego. Jem sobie lody. ..... Przechodzący policjanci uprzedzają, że za chwilę będzie szedł tu jakiś marsz. Marsz okazał się marszem LGBT. Szedł sobie krzyczał, spiewał było ich b. dużo. ..... Osobiście nic do lgbt nie mam, niech

 • PiS z LGBT na muralu

  PiS z LGBT na muralu Na ścianie szkoły w Suchowoli (woj. podlaskie), do której chodził ks. Jerzy Popiełuszko, powstaje poświęcony mu mural. Według wizualizacji, która widniała na facebookowym profilu starostwa

 • Re: A co ze strefami anty-LGBT?

  napisała: > Pisi zaczynają już zapominać o swoich lękach. Przekonali się już nawet do robak > ów. Jeszcze dzień, dwa i zaczną głośno wołać "Ja tez jestem LGBT":) Kaczka jest podobno LGBT.

 • Ukraińcy bardziej LGBT tolerancyjni niż Polacy

  LGBT kiedyś opluwani na Ukrainie bardziej niż w Polsce, a teraz jak meldują się do armii to uważani nagle za ok i bohaterów: A w Polsce cały czas zadupie. Jak by wybuchła wojna w Polsce to PiS i konfederacja pewnie by zwiali za granicę, a LGBT by walczyli o kraj bardziej oddanie niż pisiaki.

 • Re: Rodzina LGBT+ ?

  Zbulwersowała Cię prawda? Zamiatać pod dywan i twierdzić, że w takich rodzinach jest zawsze psiejsko czarodziejsko? Twierdzić, że osoby LGBT+ to zawsze chodzące anioły?

 • Re: Rodzina LGBT+ ?

  Przecież nie o to chodzi. Patologia nie zależy od orientacji czy tożsamości płciowej danego członka rodziny. I tak, jak najbardziej osoby LGBT+ mogą też być patologią. Tak samo jak osoby hetero, pochodzące z konserwatywnych rodzin. I nie zakładałabym się akurat gdzie jest ich więcej (tzn w liczbach

 • Re: Rodzina LGBT+ ?

  Historia patologiczna, przypominają bardziej sektę niż rodzinę. A GW obłudna bardzo, bo nie trudno przewidzieć jakie reakcje obudzi takie przedstawienie rodziny "LGBT". Równie dobrze mogą opisać patologię z konkubentem i konkubiną z podpisem " rodzina heteronomatywna".

 • Re: Rodzina LGBT+ ?

  Bo transycja Klaudiusza/Klaudii w wieku 47 lat nie ma nic wspólnego z tym, że wcześniej stworzył swoim dzieciom poligamiczne, przemocowe piekło. Nie wiem czemu tytuł artykułu sugeruje, że tak wyglądają rodziny LGBT w Polsce. To jest zwykła patologia, która nie ma nic wspólnego z orientacją rodzica.