czy w związku z nowym Hantawirusem powinny waszym zdaniem powrócić maseczki i inne restrykcje?
Koleżanka mi dała taka oto maseczkę na twarz, twierdząc, że cudo, a że cyt: ja po sklepach nie chodzę i nic nie kupuje to potem nie wiem, że takie cuda mi pod nosem sprzedają :p No I ok, chętnie się wymaseczjkuje tym cudem, tylko widzę pewien problem w czasie, jaki trzeba to na twarzy trzymać:p na
Jak w autobusie jakiś debil kaszle lub śmierdzi papierosami to ja mam w torbie maseczkę i zakładam. Każdy musi sam o siebie dbać, nikt za ciebie niczego nie zrobi. A Twoje zdrowie inni mają głęboko.
Spokojna Twoja uczesana. Tak się składa, że właśnie ten wstrętny, znienawidzony przez Ciebie Tusk nie pozwoli chodzić w maseczkach. Chyba, że chce koncertowo przegrać wybory, jak jego poprzednicy - ale polityczne samobójstwo to ostatnie, o co go podejrzewam.
Uważam, że jeśli ktoś chyrcholi i smarkoli, a wybiera się w tłum ludzi, np w zbiórkom, to miło by było gdyby założył maseczkę i swoje zarazy zachował dla siebie. Ale ludzie durni są, nie będą kagańca nosić i nic na to nie poradzisz.
Droga Zanetko gdy ktoś obok kaszle albo gdy sama jestem mocno przeziębiona zakładam maseczkę. I zaskoczę cię, robiło tak np wielu Japończyków na długo przed covid. Ps1 tylko jedna z kilkudziesięciu huntawirusow ( huntawirus Andes) przenosi się między ludźmi więc prawdopodobieństwo że na niego
A'propos maseczek - kiedy Pis odda 5 mln zł? -- P awe ł Moje dziecko powiedziało " :)
A jedna tresura pozostawila slady... Nie zapmnialasz czasami ze ciebie maseczka praktycznie wogole nie chroni - chyba ze masz ja w 100% uszczelniona na twarzy? Maseczki jedynie maja sens dla ludzi chorych aby kichajc ograniczali roprysk..
Klasyczna maseczka grecka: jogurt + miód To jeden z najprostszych i najskuteczniejszych domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Przygotowanie zajmuje minutę, a efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. Wystarczy połączyć łyżkę gęstego jogurtu z łyżeczką miodu. Mieszankę można wzbogacić kilkoma kroplami
nosimy maseczki i hełmy chroniące przed promieniowaniem 5G :)