Więcej o:

odkurzacz

Wypowiedzi na forum o:

odkurzacz

 • Odkurzacz pionowy

  Kusi mnie wymiana kilkuletniego, tradycyjnego odkurzacza na pionowy. Co polecają emamy? Zwykły odkurzacz na codzień jest u nas trzymany w szafie w korytarzu i niechętnie wyjmowany. Drażni mnie jego wielkość, nieporęczność i hałas (plus mam strachliwego kota, który każde odkurzanie bardzo przeżywa).

 • najzwyklejszy odkurzacz

  Czy ktoś z Was w ciągu ostatniego roku kupował zwykły odkurzacz i może go polecić? Np. nowe Zelmery są bardzo krytykowane.

 • Odkurzacz- porada

  Mam w domu taki zwykły odkurzacz, potem myje się mopem podłogi na mokro. No i mam pytanie: widzę różne pionowe odkurzacze z funkcją mycia. Czy emamy mają takie? Przymierzam się, ale może proszę o radę, o jakim odkurzaczu warto pomyśleć? Który u Was sprawdził się?

 • Odkurzacz Rainbow - może któraś ma?

  Mam w domu odkurzacz centralny, ale właśnie wyzionął ducha i nie będę go wymieniać (dla mnie niewygodny, latanie z tą rura i przepinanie to nie dla mnie). Mam też Xiaomi Roborock, ale.potrzebuje czegoś turbo dobrego i mocnego. Pomyślałam o dobrym, starym odkurzaczu na R., moja mama nadal go

 • Reklamować taki odkurzacz?

  Kupiłam dość wypasiony odkurzacz ze szczotką do parkietów. Okazało się, że podczas używania tej szczotki, gdy dotknę metalowej części rury, pieści mnie w ręce prąd, całkiem boleśnie. W dodatku ja jestem po odkurzaniu cała naelektryzowana. Brzmi śmiesznie, ale akcja śmieszna nie jest, bo boję się

 • Re: Odkurzacz pionowy

  Mam odkurzacz pionowy , odkurzacz samojezdny Xiaomi , i normalny odkurzacz. Niestety wygrywa dalej ten tradycyjny. Mój odkurzacz pionowy to po prostu wygodna szczotka , słabo ciągnie. Efekt gorszy niż w tradycyjnym. A odkurzacz samojezdny to sama wiesz że odkurzy trochę na środku. W żadne zakamarki

 • Re: Doradźcie odkurzacz

  odkurzaczy zasadniczo (bo bywaja i takie koty, co jezdza na odkurzaczu) kociaste sie boja, czesc naszej ferajny rozplywa sie w powietrzu nawet jak silencer jest w akcji karczery sa naprawde glosne i maja taki malo przyjemny plastik ale to ogolnie ich sprzety --

 • odkurzacz workowy czy bezworkowy?

  I w ogole jaki wybrac? Polecacie cos konkretnego? Jako glowny odkurzacz, ma mocno ciagnac, metrow do odkurzania sporo. Raczej z mniejszych niz wiekszych. Nie musi byc antyalergiczny, nie musi miec bajerow do usuwania siersci, ale ma mocno wciagac, nie rysowac parkietu.

 • Re: Doradźcie odkurzacz

  Aż tak są głośne? Kurcze szkoda. Czyli szukam też cichego odkurzacza. Na mega głośna maszynkę do mięsa kota nie reaguje. Ale to w kuchni. A w pokoju obok niej?

 • Re: Odkurzacz pionowy

  ja nie piszę o alternatywie dla odkurzacza, tylko o narzędziu podręcznym używanym pomiędzy odkurzaniem; z tego, co wiele osób pisze odkurzacze pionowe kandydują raczej na substytut miotły, bo nie mają potencjału na zastąpienie tradycyjnego odkurzacza -- 5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!